banner851

banner955

YANGININ YARALARI SARILIYOR…

Bu gece saatlerinde Düzce merkeze bağlı Yeni Karaköy’de 2 katlı evde çıkan ve bir ahıra sıçrayan yangın sonrası, Kızılay Düzce Şubesi harekete geçti. Her hangi bir can kaybının yaşanmadığı yangın sonrasında, Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Av. Halil Aydın ve Kızılay Yönetimi, komşularına sığınan evi yanan aileyi ziyaret ederek öncelikli ihtiyaçlarını karşıladı. Kızılay Şube Başkanı Av. Halil Aydın, acılı aileye tüm ihtiyaçlarının karşılanacağı sözünü verdi.

Asayiş 20.02.2022, 01:03 20.02.2022, 11:36
3182
YANGININ YARALARI SARILIYOR…

Düzce’de bu gece saatlerinde merkeze bağlı Yeni Karaköy Köyü’nde Ahmet M’ye ait 2 katlı evde çıkan yangın yürekleri ağızlara getirdi.

Çıkan yangında Ahmet M.’ye ait ev ve bir ahır tamamen kullanılamaz hale gelirken, yangın Düzce Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından güçlükle söndürüldü.

Yangının ardından komşularının evine sığınan Ahmet M. ve ailesine ilk yardım elini Kızılay Düzce Şubesi uzattı.

Acılı aileyi kaldıkları komşularının evinde ziyaret eden Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Av. Halil Aydın ve Kızılay yöneticileri, ailenin öncelikli ihtiyaçlarını karşıladı. Ziyarette Şube Başkanı Halil Aydın, Kızılay Düzce Şubesi’nin evi yanan ailenin yanında olduğunu ifade etti.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
Davut Sam 8 ay önce
Reklamın da güzel.
Asıl işlevini yerine getirmek için ne yapmalı
Şampiyon 8 ay önce
Avukatlarımız çalışkan insanlar yolları açık olsun…
21
parçalı bulutlu