banner851

banner955

YAPILAN DENETİMLERDE UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Düzce Beyköy ve Merkez Bayraktan Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yaptıkları yol kontrolleri ve asayiş uygulamalarında çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken, 3 kişi gözaltına alındı.

Asayiş 16.10.2021, 11:38
1526
YAPILAN DENETİMLERDE UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerin, uyuşturucu madde kullanımı ve satışına yönelik mücadele çalışmaları devam ediyor. Düzce’nin farklı noktalarında yol kontrolleri ve asayiş uygulaması yapan jandarma ekipleri, yaptıkları aramalarda bir araç içerisinde ve 2 kişinin üzerinde uyuşturucu madde ele geçirdi.

Düzce TEM Otoyolu Bağlantı yolunda yol kontrolü ve asayiş uygulaması yapan Beyköy Jandarma Komutanlığı ekipleri, şüphelendikleri İ.İ idaresindeki ticari aracı durdurdu.

Ekiplerce araç içerisinde yapılan aramalarda gizlenmiş halde 2 adet kilitli poşet içerisinde yaklaşık 2 gr ağırlığında metamfetamin uyuşturucu madde, yaklaşık 8 Gr ağırlığında kubar esrar, 4 adet extacy uyuşturucu hap, 4 adet Lyrica sentetik ecza hapı, 1 adet Gyrex sentetik ecza hapı, 1 adet Payp adı verilen uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi.  Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan araç sürücüsü İ.İ’nin evinde yapılan aramalarda ise 350 gram Kubar esrar bulundu.

Yine Beyköy Jandarma ekipleri, 2 OSB’de devriye görevi yaparken, şüphe üzerine L.K isimli şahsı durdurdu. Şahsın üzerinde yapılan aramalarda, içime hazır kağıda sarılmış halde bir miktar kubar esrar bulundu.

Düzce Merkez Bayraktar Komutanlığı ekiplerinin, Bostanlık Köyünde kahvehanelerde yaptığı asayiş uygulamasında ise, İ.A isimli şahsın üzerinde 11 gram kubar esrar ve içime hazır halde bir fişek kubar esrar ele geçirildi.

Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan 3 kişi, işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
polis deyilde jandarma da 1 yıl önce
caylar
Yeni Sayımız