banner851

banner955

YARI BAYGIN BULUNDULAR!

Merkeze bağlı Doğanlı Köyü'nde ikamet eden 20'li yaşlardaki iki Afgan genç evde komşuları tarafından yarı baygın halde bulundu. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan gençlerin zehirlendiği şüphesi üzerinde duruluyor.

Asayiş 16.01.2019, 11:06 17.01.2019, 18:38
3123
banner1032

Düzce'de son günlerde artan karbonmonoksit zehirlenmelerinin önüne geçilmesi amacıyla ilgili kesimlerden uyarı üstüne uyarı gelirken, bir ürküten haber de merkeze bağlı Doğanlı Köyü'nden geldi.

 

Edinilen bilgilere göre; Doğanlı Köyü'nde Afgan bir ailenin kaldığı evde zehirlenme vakası yaşandığı ihbarı üzerine verilen adrese 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi.

 

Sağlık ekipleri, komşuları tarafından evden çıkartılan 20'li yaşlardaki iki Afgan gence ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Zehirlendikleri şüphesi üzerinde durulan gençler hemen Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acili'ne kaldırıldı.

 

Öte yandan komşuları tarafından evde yarı baygın hale bulunan Afgan gençlerin soba kaynaklı fenalaştığı sanılırken, ilk tespitte vakanın farklı olduğu ve zehirlenme nedeninin araştırıldığı öğrenildi.

HABER: C.ÜSTÜNER
GÖRÜNTÜ: M.SİNE


 


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (2)
Can . D 4 yıl önce
DÜZCEYE BU ADI KALITESIZ KÖMÜRLERI GETIRENE IZIN VERENE SATANA CEZA VERILIYOMU HAYIR BU KÖMÜRLERI SATANLAR BELLI DÜZCE BELEDIYESI ZABITASI NEDEN KOTROL YAPMAZ HE HERSENE AYNI SENELERDEN BERI BÖYLE DUR DIYENDE YOK HER GELEN BASKAN AYNI DEGISEN TEK BIR SEY YOK ÖZETI BU
? 4 yıl önce
Ölüm gerçekleşirse bunların hesabını kim verecek??? Birileri bedel ödeyecwk meydanı boş sanmayın.acil tedbir alın
12
parçalı bulutlu