banner851

banner614

YENİ TERMİNALE POLİS BASKINI!

Yeni yapılan otobüs terminaline polis baskın düzenledi. İşyerlerinin ihale süreçlerinde yaşanan gerginlikler nedeniyle terminalde geniş güvenlik önlemleri alan polis, her yeri didik didik aradı. Ayrıca terör olayları nedeniyle otobüslerde ve yolcular üzerinde de aramalar yapıldı.

banner619
Asayiş 03.12.2016, 15:22 04.12.2016, 14:16
10216
YENİ TERMİNALE POLİS BASKINI!
Yeni yapılan Şehirler Arası Otobüs Terminali’ne polis baskın düzenledi. Terminalde bulunan işyerlerinin ihale sürecinde bazı gruplar arasında yaşanan gerginlikler nedeniyle ihbarı değerlendiren polis, yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için önlem aldı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından mahkeme kararıyla öğle saatlerinde gerçekleşen operasyonda 11 ekipten oluşan 50 polis görev aldı.Asayiş Şube, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi(KOM), Terörle Mücadele Şube(TEM) ve Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerinin katıldığı operasyonda işyerleri ile çalışanlar didik didik arandı.Son günlerde artan terör olayları nedeniyle otobüsler ve yolcular üzerinde de aramalar yapıldı. Yolcuların üstleri ve bavulları didik didik arandı. Yapılan operasyonda 150 kişi denetlenirken, kurusıkı tabanca, bıçak ve 3 adet beyzbol sopası ele geçirildi.Ayrıca terminalde bulunan emanetçinin güvenlik nedeniyle terminal dışına alınması, terminalde olması gereken özel güvenliğin eksikliği emniyet tarafından Düzce Belediyesi’ne bildirileceği öğrenildi.Yorumlar (11)
gerçek düzceli 5 yıl önce
iyi güzel her şey olması gerektiği gibi oluyor da yapılan yolsuzluklar savurganlıklar için neden bir mudehaleler yapılmıyor bu gibi olaylardada devlet varlığını göstersin artık bekliyoruz ..
Terminal İdman Yurdu 5 yıl önce
Terminal İdman Yurdu, Duzce'mizin yükselen değeri. Düzce'nin adını artık beyzbol sayesinde tüm Türkiye duyacak. Gençlerimiz kötü alışkanlıklarından beyzbol sporu sayesinde kurtulacak.
Düzceli 5 yıl önce
Kim ne derse dersin en temiz yer garaj çıktı boş muhabbete gerek yok
reis 5 yıl önce
sonunda düzceye adam gibi adam görevini layıkı ile yapan bir emniyet müdürü geldi bence
C 5 yıl önce
YA DÜZCEMIZDE BIR ISDE DOGRU DÜRÜST YAPILMAZMI HE BELEDIYE BU ISIN BASI ONLAR ISI DOGRU DÜRÜST YAPMAZLARSA BÖYLE MAFYA USÜLÜ OLUR TAM REZILLIK VE TERMINALDE EKSIKLIK COOK
duzceli 81 5 yıl önce
beyzbol sopasini amacinda kullandinizda elinizden mi aldilar . oyle kabadayilik yapanlar bundan sonra karsisinda polisi bulur .
Aziziyeli 5 yıl önce
ULAN SANKİ ADAMLAR ROKETLE GEZİYOR NE KADAR'DA BÜYÜTMÜŞLER OLAYI !
Düzceli 5 yıl önce
Allah razı olsun devletten.ne bu kardeşim ne kadar mafyavari insan varsa hepsi terminalde yıllarca bu şekilde sömürdüler terminali bu denetimler daha da sıklaştırılsın devlet varlığını heryerde göstersin ki boşluktan yararlanıp kendilerini nimetten saymasınlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın