banner851

banner614

YIĞILCA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı KOM Timleri, uyuşturucuya yönelik operasyonlara bir yenisini daha ekledi. Yığılca ilçesinde bir eve düzenlenen operasyonda 1 kişi gözaltına alınırken, hassas burunlu narkotik köpeği ile yapılan aramalarda bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

banner619
Asayiş 04.10.2021, 15:20 04.10.2021, 15:30
1629
YIĞILCA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı KOM Timlerinin, Düzce’deki uyuşturucu temizliği devam ediyor. Jandarma timlerinin son operasyonunun adresi Yığılca İlçesine bağlı Hebeler Köyü oldu.

Hebeler Köyü’nde M.Y. isimli bir kişinin ikametinde uyuşturucu madde bulundurduğu ve kullandığı yönünde ihbar alan Düzce İl Jandarma Komutanlığı KOM timleri, Yığılca İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile birlikte şahsı teknik ve fiziki takibe aldı.

Jandarma Timleri, Yığılca Sulh Ceza Hakimliği’nin arama kararına istinaden, hassas burunlu narkotik köpeği ile birlikte M.Y’nin evine operasyon düzenledi. Operasyonda M.Y gözaltına alınırken, narkotik köpeği ile ikametinde yapılan aramalarda ise,  4.75 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi.

M.Y, işlemleri için Yığılca İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)