banner851

banner955

YILBAŞI İÇİN TEDBİRLER ARTTIRILDI

Huzur uygulaması kapsamında tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de denetimler devam ediyor. Huzur ve güven ortamının devamlılığı için yapılan arama ve kontrollerde 2 şahıs göz altına alınırken, bir kişi hakkında uyuşturucu madde bulunmaktan işlem yapıldı. Trafik denetimlerinde de toplam 12 bin liralık idari para cezası uygulandığı ve 5 aracın trafikten men edildiği bildirildi.

Asayiş 30.12.2018, 17:23 30.12.2018, 18:39
2706
YILBAŞI İÇİN TEDBİRLER ARTTIRILDI
banner1032
Yurt genelinde huzur ve güven ortamının devam etmesi için sürdürülen yılbaşı tedbirleri kapsamındaeş zamanlı olarak halkın yoğunluklu olarak bulunduğu sokak, cadde, alışveriş merkezi, park ve meydanlarda 1727 şahsın GBT siincelendi.

Aranması bulunan 2 şahsın gözaltına alındığı, umuma açık yerlerde 124 adet işyerinin denetlendiği ve 1 şahsın üzerinden 1 adet 9 mm ryhsatsız tabanca ile 7 adet mermi ele geçirildiği bildirildi. 1 şahsın üzerinden de 5 gram kubar esrar ele geçirildiği öğrenildi. Şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan adli işlem yapıldı. Ayrıca 1 işyerinde sigara dumanı görülerek kapalı alanda sigara içiminden idari işlem yapıldı.

Yapılan tarfik denetimlerinde ise 129 araç kontrol edildi, 35 araca toplam 12 bin lira tutarında idari para cezası uygulandı.Üç araç da trafiktenmen edildi.  

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

 
Yorumlar (5)
Yuri 4 yıl önce
Asıl cezalar bu gece yağacak :))
Yazıka cevap 4 yıl önce
Ozaman o durumu yapmayacak .
Cadde Esnafı 4 yıl önce
Adamlar çevirme yapıyor polis bol diye bi arac başına 8tane polis geliyor birde yaptıgınız zamlar vergilerle cezalarla ödeniyo maaşları ne olsa polisler vatandaş la konuşma gereği duymuyolar beyfendiler siz polisseniz biz de vatandaşız dimi
Yazik a sozum 4 yıl önce
Bos bos cene yapma..ceza yememek icin suc islemiceksin..bos insansin..
Yazık 4 yıl önce
Milletin durumumu var o cezayı ödeyebilecek
13
parçalı az bulutlu