banner851

banner614

YİNE AYNI GEREKÇE!

Düzce Atatürk Devlet Hastanesinin çatısına intihar etmek için çıkan Göksel K. isimli şahıs, güvenlik görevlileri tarafından ikna edilerek aşağıya indirildi.

banner619
Asayiş 25.10.2016, 11:26 25.10.2016, 15:26
11117
YİNE AYNI GEREKÇE!

Düzce'de maddi sıkıntılar gerekçe gösterilerek bir intihara teşebbüs olayı daha yaşandı. Geçtiğimiz günlerde Valilik önünde kendisini jiletleyen bir vatandaştan sonra bu kez yeni devlet hastanesinin çatısına çıkan bir şahıs da “Devletten yardım alamıyorum” iddiasıyla intihara kalkıştı.

Alınan bilgiye göre, Göksel K. isimli bir kişi, Aziziye Mahallesi'nde yeni hizmete giren Atatürk Devlet Hastanesinin çatısına çıkarak intihar etmek istedi.

Çatıda sloganlar atarak bağıran Göksel K. devletin kendisine sahip çıkmadığı iddiasında bulundu. Hastanenin güvenlik görevlerinin çabaları sonucu Göksel K. çatıdan indirildi. Olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edilen Göksel K. “Devlet Suriyeliler'e bakıyor; bize bakmıyor” diyerek tepkisini dile getirdi.

Meraklı bakışlar arasında çatıdan indirilen Göksel K. olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulansla acil servise götürüldü.

banner844
Yorumlar (22)
duzcenin 5 yıl önce
3cocuk diyorlar 1300 askeri ücret gelsin kendi gecinsin 15000euro eşarp alıyor kendileri bzm milletimiz safff saff
Vatandaş 5 yıl önce
Bugün Çocuğuma ilaç almaya girdim Eczacı Abi 33 TL dedi yanlışın olmasın dedim yok abi yanlış dedi bir ilaç 33 TL mi dedim hayır Abi Muayene ücreti ve Reçete parasıda var dedi ilaç ne kadar dedim 11 TL gerisini zaten sormadım eyvAllah dedim ilacımı aldım çıktım...
81 düzceli 5 yıl önce
yeni hastane deniyor malisef hastenin içindeki durum çok kötü bunu teslim alan kontröllerin Allah korkusu yok yerdeki kalebodur mermer duvar alçı boya yıllarca bekle sonuca bak.
düzceli 5 yıl önce
herkes halinden memnun ekonomide büyüme var isitikrar var daha ne istiyosunuz:)
caddeli 5 yıl önce
Devlet suriyeliye baksn biz asgari ücretle git gel elde 0 sonuç intihar zor günler bizi bekliyor
SEDA 5 yıl önce
ÖMER EFENDİ 1300 TL ASGARİ UCRET 500 KİRA 120 ELEKTRİK SUHEGÜN ÇOCUĞA 1.5 TL ÜCRET VE ONUN OKUL MASRAFLARI..SEN Bİ FORMÜL BUL DA GİDELİM AVM YE..ÇALIŞINCA BÖYLE..SAĞLIKDA PARALI..ECZANEYE PARA NEDEN MUAYENE PARASI..GELELİM SURİYELİYE..NE ÜRETİYOR ..HER ÖĞRENCİYE GERİ ÖDEMESİZ ÜN.BURSU SOSYAL HAKLARIN HEPSİ..SAĞLIK BEDAVA..ELEKTRİK BEDAVA..ÖMER EFENDİ SENDE Bİ FORMÜL BUL..
81 5 yıl önce
Adam haklı... gidin avmlere en pahalı markalarda hep suriyeli müşteriler, anıt parkın oraya gidin kücük suriye yaratılmış, 1300 tlye 10 saat çalışan hemşerilerim zor bela gecinirken belediye suriyelilere yardım ediyor gününü gün ediyor hastanede ücretsiz muayene oluyor benim vatandasım gecim sıkıntısı cekiyor yemin ediyorum dünyanın enayisi biziz. Suriyeliler kestane kebab ...
Serkan 5 yıl önce
Suriyelilere bakıyorlar bizim vatandaşa gelince bişey yok suriyeli kim vatanını satmış gelmiş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın