banner851

banner614

YİNE CAN YANDI!

banner619

Düzce’de trafik kazalarının değişmez ikilisi haline gelen kavşak ve elektrikli bisikletler yine bir canın yanmasına neden oldu. Bir türlü önüne geçilemeyen sorun nedeniyle meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı.

banner846
Asayiş 16.10.2017, 11:48 17.10.2017, 11:05
4483
banner844

Kaza, Kiremitocağı Mahallesi Eski Bağdat Caddesi meydana geldi. Düzce Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğünün bulunduğu kavşakta hastane yönüne seyreden Bahattin G. idaresindeki otomobil, Birol D. idaresindeki elektrikli bisiklet ile çarpıştı. Elektrikli bisikletin sürücüsü Birol A. yaralandı. Yaralıya ilk müdahale ihbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansta yapıldı.Birol A.’ya Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.


Haber:Y.SEVER

Yorumlar (3)
DAHA ÖNCEDEN 4 yıl önce
Aynı yerde bende kaza yaptım önlem alınması şart herkezin aklında olsun tedbir sizden tevekkül ALLAH'tandır
O köşe tehlikeli. 4 yıl önce
Ezelden beridir Düzcenin tehlikeli yerlerinden biridir kazanın olduğu yer. Orda geçişlerde herkes çok dikkatli olmalı yoksa daha çok kazalar görürüz. Düzcede belirli sokaklar var buralar kaza için biçilmiş kaftandır bu köşede öyledir.
Elektrikli 4 yıl önce
Elektrikli bisiklet başımıza bela yaya giderken yanımızdan vızt diye geçiyor vAllahi korkuyorum kalksın şunlar tehlike saçıyor