banner851

banner955

YOK BÖYLE KAZA!

Sık sık kazalarla adından söz ettiren Valilik yanındaki Şen Sokak, bu kez eşine az rastlanır bir kazaya sahne oldu. İki bisikletli göz göre göre çarpıştı!

Asayiş 20.05.2017, 13:09 20.05.2017, 14:37
4084

Düzce Valiliği yanındaki Şen Sokak'ta yine kaza meydana geldi. Ortasında duba bulunan ve gidiş-geliş olarak kullanılan yolda, sık sık kural ihlallerine bağlı olarak kazalar meydana gelirken, son yaşanan kaza, 'Pes' dedirtti. Bu kez çarpışan vasıtalar otomobil değil, bisikletti. Üstelik kaza göz göre göre geldi. Ziraat Bankası Sokağı girişinde yaşanan kazada, Şen Sokağa çıkmak isteyen bisikletli ile Ziraat Bankası Sokağı'na dönmek isteyen bisikletli bir anda karşı karşıya geldi. Birbirlerini gördükleri halde ikisi de yavaşlamayan bisikletliler, çarpışmaktan kurtulamadı. Çarpışma sonucu ikisi de yere düşen sürücüler, neyse ki kazayı yara almadan atlattı. Kazazedelerden biri hemen bisikletiyle doğrularak yerde kalan diğer bisikletlinin kalkmasına yardımcı oldu.

Yorumlar (4)
Kksl 6 yıl önce
Kesin ikisininde frenleri yoktur:)))
Hal devam 6 yıl önce
Karşıya geçiyorum. Genç kız arabasıyla hem bana bakıyor hem gaz veriyordu. O an karşıya koşmasam Allah korusun çarpacaktı. Hepsi belâ. Alcaksın ehliyetlerini.
Hal 6 yıl önce
Düzceliler yolda yürümesinide bilmiyorlar araba sürmesinide. Allahtan ikiside sade bisikletliydi. Akşam karşıya geçiyorum genç kız
Tanidik 6 yıl önce
Karayollarından mustafaya benzettim ama acaba...
Yeni Sayımız