banner851

banner955

YOL KAMYON VE TIR’LAR İÇİN KAPATILDI

Kabalak rampası mevkiinde etkisini gösteren yoğun kar yağışı nedeniyle D-655 Karayolu Dadalı mevkiinden itibaren Düzce istikametinde TIR ve kamyon trafiğine izin verilmiyor.

Asayiş 15.01.2019, 23:04 15.01.2019, 23:15
3503
YOL KAMYON VE TIR’LAR İÇİN KAPATILDI

Yetkililerin günler öncesinden uyarısını yaptığı kar yağışı Düzce’de etkisini gösterdi. 

D-655 Karayolu Kabalak Rampası mevkiinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle olası bir kazaya mahal verilmek istenmiyor. Bu sebeple trafik ekipleri, kamyon ve TIR’ların Akçakoca’nın Dadalı Köyü mevkiinden itibaren Düzce istikametine gitmesine izin vermiyor.Sürücüler ise karayolları ekiplerine tepkili durumda.Öte yandan Kabalak Rampası mevkiinde karayolları ekiplerinin kar küreme ve yol açma çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.


HABER. Ö.YILMAZ
GÖRÜNTÜ: S.ŞEN


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner844
Yorumlar (3)
YAVUZ0881 4 yıl önce
Kepazelikten başka bir şey değil ben karayolları çalışıyor biliyordum 3 km karayolunu kar yağışına teslim ettiler dün gece rezilliği yaşadım sayelerinde şifalı şu mevki keşmekeşi dün gece yazık
Aa 4 yıl önce
Yıl 2019
Eskisi gibi kar yağmadığı söyleniyor. Teknıloji olarak eskisi gibi de olmadığımız söyleniyor. Sonuç, atabaların trafiğe çıkmasına izin verilmiyor.
Taseron 4 yıl önce
Yolları taşerona verirseniz olacağı bu oncurtv araştırın yollar karayollarinda değil taseronda nerde görebiliyirmusunuz araçlarını ya arızalı yada yok taserindan kurtulmali yapamıyor
27
parçalı az bulutlu