banner851

banner614

YOL KAVGASI KANLI BİTTİ

Gölyaka'da bir kahvehanenin önünde çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavgayı ayırmak isteyen kuzenler silahla yaralandı. Failler ise olay yerinden kaçtı.

banner619
Asayiş 23.08.2018, 23:53 24.08.2018, 17:03
16941

Olay saat 23.00 sırlarında Gölyaka sapağında bulunan bir kahvehanenin önünde gerçekleşti.  İddiaya göre kimliği belirsiz şahıslar önce yol vermeme kavgası ettiler. Kahvehanede oturan vatandaşların kavga eden şahısları ayırmak için yanlarına gittiği esnada, kavga eden kimliği belirsiz şahıslardan biri silahını ateşleyerek  Ersoy D. Mensur D. Mehmet Ali D. ve Mustafa N.'yi  yaraladı.Yaralıların akraba oldukları öğrenilirken olay yerine gelen 112 Acil Servis Ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Düzce’deki çeşitli hastanelere kaldırıldılar.

Öte yandan yaralıların hayati tehlikesi olmadığı, olayı gerçekleştirenlerin olay yerinden kaçtığı öğrenildi. 

Jandarma ekipleri olayı gerçekleştiren kişileri yakalama çalışması başlattı.

Haber: M. SİNE

banner844
Yorumlar (23)
Akın bektaş 2 yıl önce
Vurucu tim denen Boş insan isminle yorum yap yiyosa tabi.!!
Vurucu Tim 2 yıl önce
Boş yapmayın kamiller anca böyle kendi kendinizi vurursunuz kolpa kamiller sizi
AKIN BEKTAŞ 3 yıl önce
Ahmet tunç aslanım sen kimsin bizim adamlığımızı sorgulayacaksın.? Adamı gördün işte gerekeni yaptı herkezde gördü herkez rahat olsun hakedene hakettiğini veririz.!
Sinan çetin 3 yıl önce
Konuşulanlara yorumlara bakıyorum herkez birşeyler savuryor sallıyor olmaması gereken ve tasvip etmediğimiz bir hadisedir lütfen yorumlarınızı dikkatlı yapın kimseyi galyana ve öfkeye sevk etmeyiniz SAYGILAR
Ahmet Tunç 3 yıl önce
Hep zaten bektaşlar haklıdır adam göremedik hiç aralarında
AKIN BEKTAŞ 3 yıl önce
Beyler bi silkelenin kendinize gelin akıllı olun boş yorumlarınızı kendinize saklayın azcık delikanlı olun olayı bilip bilmedem yorum yapmayı kesin.!
Hatay 3 yıl önce
Bir kişiye 10 kişi saldırmak adamlık mı? Adamın önüne araba kıracaksın 10 kişi saldıracaksın sonra da ahkam keseceksin yok öyle.Yer belli yurt belli.
BEKTAŞ! 3 yıl önce
Adam olun kendi isimlerinizle yorum yapın eğer onu yapacak kadar adam değilseniz kesin sesinizi !
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın