banner851

banner614

YÜKSEK MİKTARDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ…

Düzce’de düzenlenen uyuşturucu operasyonlarına bir yenisi daha eklendi. Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Timlerinin Çakırlar Mahallesinde düzenlediği operasyonda yüklü miktarda uyuşturucu madde ve silah ele geçirildi. Operasyonda yakalanan bir kişi gözaltına alındı.

banner619
Asayiş 10.09.2021, 21:38 11.09.2021, 15:40
2961

Düzce’de uyuşturucu satışı ve kullanımına yönelik mücadele çalışmaları polis ve jandarma ekipleri tarafından büyük titizlikle devam ediyor. Okullarında açılmasıyla Düzce Valisi Cevdet Atay’ın talimatı üzerine, gençleri zehirleyen uyuşturucu tacirlerine polis ve jandarma göz açtırmazken, uyuşturucu kullanımına yönelikte tedbirler arttırıldı.

Son olarak Düzce merkezde uyuşturucu sattığı tespit edilen V.B isimli bir kişiyi, Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı KOM Timleri teknik ve fiziki takibe aldı.

Jandarma Timleri, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı üzerine, hassas burunlu narkotik köpekleri ile birlikte bu akşam saatlerinde V.B’nin Çakırlar Mahallesinde bulunan evine operasyon düzenledi.

Düzenlenen operasyonda V.B. KOM Timleri tarafından gözaltına alınırken, narkotik köpekleri ile evde yapılan aramalarda; 6 adet kavanoz, 2 adet poşet ve 1 adet bardak içerisinde olmak üzere toplam bir kilo 80 gram esrar maddesi, bir fişek Metamfetamin, 2 kök Hint Keneviri bitkisi, iki adet Kurusıkı tabanca ve bu tabancalara ait mühimmat ile 1 adet av tüfeği ele geçirildi.

Düzenlenen operasyonda gözaltına alınan V.B. işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığına götürüldü.

V.B’nin Jandarma Komutanlığı'ndaki işlemlerinin ardından, yarın Düzce Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.

Düzce'de uyuşturucu madde satışı ve kullanımı ile ilgili mücadele çalışmalarının artarak devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Yamalı Pantalon 6 gün önce
24 saat geçmeden salıverildi. Hani satıcıydı. Mücadele böylemi yapılıyor. Evlatlarımızı zehirliyor bu vicdnsızlar.
Tarafsız 4 gün önce
Demekki kimseyle bi ticareti yoktu ki salındı sen devletmisin devletin isine karisiyorsun
Ahmet Y. 6 gün önce
Çoban mevkiinde uyuşturucu pazarı kuruluyor her gün sayın yetkililer. Evlerimizin önünde arabaların içinde uyuşturucu partileri düzenliyorlar farkında mısınız???
Kaan soy 7 gün önce
Kom şube Astsubay komutanlarıma Allah C.C Ayaklarına Taş değdirmesin…