banner851

banner614

ZANLI ESKİ MUHTAR ÇIKTI

banner619

Düzce’de düğünde havaya ateş edip bir kişinin ölümüne bir kişinin ise yaralanmasına sebep olan eski muhtar tutuklandı.

banner846
Asayiş 11.07.2021, 20:21 12.07.2021, 18:04
9737
banner844

Geçtiğimiz gün Kurtsuyu köyünde bir düğünde rastgele havaya ateş eden Yığılca Çamlı köyü eski muhtarı Nail E.'nin tabancasından çıkan mermiler, amca çocukları olan Ali Rıza Sarıoğlu ve Ersan Sarıoğlu’na isabet etmişti.

Olay yerinde Ali Rıza Sarıoğlu hayatını kaybederken, Ersan Sarıoğlu ise hastaneye kaldırılmıştı. Yapılan sorgulama sonrasında Nail E. jandarma ekiplerince gözaltına alındı. İşlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen eski muhtar Nail E., tutuklanarak cezaevine gönderildi. (İHA)

Yorumlar (6)
sinan 2 hafta önce
ahh muhtar ahh,durumun gıcır,kafan güzel gazino meyhane estiriyordun,ömrünün son demlerinide taş kahvede geçirirsin,yaş günlerinde bol bol mum üfler arkadaşlarına anılarını anlatırsın içerde,ALLAH rahmet eylesin ailelere sabırlar diliyorum,,muhtar çok şa şaalı yaşadın hayatı,
vatandaş 2 hafta önce
ee okadar alkol alırsan olacağı bu şişede durduğu gibi durmuyor maalesef,nemi oldu şimdi biri ceza evine diğeri ise mezara Allah ailelerine sabırlar versin
birisi 2 hafta önce
Hala düğünlerde havaya ateş edip bundan zevk alan insanlar var. Bir an önce yasaklanmalı. Herkesin can güvenliğini tehlikeye atan bu saçma gelenek artık son bulmalı. Düğünler cenaze törenine dönmemesi için artık biri dur desin bu saçmalığa!
Örnek muhtar 2 hafta önce
Muhtarlık yapmış birisi, halka örnek olması gerekirken yaptığına bakın, yazıklar olsun, diyecek bir şey yok, muhtarlığı biten den ( muhtarların ömür boyu silah taşıma hakları ellerinden alınmalı) silah taşıma ruhsatları da 8ptal edilmeli.
Düzceli 2 hafta önce
Allah ıslah etsin sizi, kafanıza tüküreyim sizin. Düğünde silah atınca eline ne geçiyor lan köpek! Köpeksiniz hepiniz birer köpeksiniz!
Redkit 2 hafta önce
Köpeğe hakaret oldu varlık bile değil bunlar