banner851

banner614

ZEHİR İMALATHANESİNE JANDARMA BASKINI

Düzce merkeze bağlı Gölormanı Köyünde jandarma tarafından gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 3 zehir taciri yakalandı.

banner619
Asayiş 18.12.2019, 22:02 19.12.2019, 13:54
2477

Merkeze bağlı Gölormanı Köyünde adeta zehir imalathanesi kuran 3 şüpheli jandarma operasyonu ile enselendi. Düzce İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonda A.Y., R.Ü., S.A. İsimli şüpheliler gözaltına alındı.


İstihbari çalışmalar sonucunda savcılık koordinasyonunda bir süredir takibe alınan zehir tacirlerinin hem uyuşturucu imalatı hem de satışı yaptığı tespit edildi. Bu doğrultuda operasyonla yakalanan şüpheliler A.Y., R.Ü. ve S.A.'nın jandarmadaki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilmesi bekleniyor. Diğer taraftan şahısların ev ve eklentilerinde yapılan aramada, 30 gram kubar esrar ve 20 adet 9 mm çapında tabanca fişeği ele geçirildi.

HABER:C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (3)
EyvAllah 2 yıl önce
Toplumsal suç işleyenler afişe edilmelidir. Kanuni düzenleme yapılmalı ve insanlara bu kansızlar açıkça gösterilmelidir.
Vatandaş 2 yıl önce
Bi bitmediler Allah belâlarını versin bu tarz insanların Ellerine sağlıkjandarmanın da
Duzce 2 yıl önce
Gölormanı köyündeki din istismarcıları haksız kazanç saglayan üfürükçü hocalarada baskın yapın alın içeri hayat mafedıyorlar