banner851

banner614

ZEHİR TACİRİ HAPSİ BOYLADI…

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürü Narkotik ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, uyuşturucu madde sattığı tespit edilen bir kişi yakalandı.

banner846
Asayiş 14.04.2021, 10:26 15.04.2021, 16:38
1259
banner844

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri, Düzce’de uyuşturucu satıcılarına göz açtırmıyor.

Polis ekipleri, Konuralp Şehit Murat Demir Mahallesinde uyuşturucu madde sattığı tespit edilen bir kişiye yönelik operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda şahsın üzerinde ve evinde yapılan aramalarda bir miktar Metamfetamin maddesi, bir miktar Sentetik Kannabinoid maddesi, 1 Adet cam pipo, 6 adet uyuşturucu ambalajlamada kullanıldığı değerlendirilen boş folyo kâğıdı, 1 adet ruhsatsız Tabanca ve bu silaha ait 5 adet 9 mm çapında mermi ele geçirdi.

Polis ekiplerince gözaltına alınan şahıs, emniyetteki işlemlerinin ardından ‘Uyuşturucu Madde Satışı Yapmak’ suçundan çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak Çilimli Cezaevine gönderilirken, şahıstan uyuşturucu madde satın aldığı tespit edilen bir kişi hakkında ise, ‘Uyuşturucu Madde Kullanmak’ suçundan işlem yapıldı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi tarafından yapılan açıklamada, Düzce’de uyuşturucu ile mücadelenin aralıksız devam edeceği bildirildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)