banner851

banner955

ZEHİR TACİRLERİ YAKAYI ELE VERDİ

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen uyuşturucu operasyonunda yakalanarak adliyeye çıkarılan 3 şüpheli tutuklandı. Şüphelilerin yakını olan kadın görevini yapan basın mensubuna saldırdı.

Asayiş 15.09.2017, 10:43 16.09.2017, 11:23
4273
banner1032
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen çalışma kapsamında Kalıcı Konutlar Bölgesi ve il merkezinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen 3 şüpheli düzenlenen operasyon sonucu yakalanarak gözaltına alındı.

Şüpheli şahısların üstlerinde, araçlarında ve ikametlerinde yapılan aramalar neticesinde toplamda 492 Adet Uyuşturucu Ecstasy Hap, satışa hazır vaziyette 8 fişek Esrar Maddesi, 1 adet el yapımı 9 mm tabanca ve bu tabancaya ait 4 adet fişek, 1 adet pompalı tüfek ve bu tüfeğe ait 4 adet fişek ele geçirilerek el konuldu.
Şüpheli 3 şahıs tamamlanan işlemlerinin ardından “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan adliyeye çıkarıldı. Şüphelilerin yakını olan bir kadın polisin şüphelileri adliyeye götürdüğü esnada görevini yapan basın mensubuna saldırdı.Polisin araya girmesiyle kadın bölgeden uzaklaştırıldı. 3 şüpheli çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Haber:Y.SEVER
banner844
Yorumlar (5)
Düzceli 5 yıl önce
Allah sizi ıslah etsin ... Tam bir mikrop yuvasısınız ... Fazla fazla sürünün ...
Ali 5 yıl önce
Anne senin çoçuk başkalarının çocuğunu zehirliyor. Gidip suratına tüküreceğine bide basın mensuplarına saldırıyorsun.
Gökhan 5 yıl önce
O yakının zehirlediği insanların çoluğu çocuğu yok dıme utanmazlar
Vatandaş haklı 5 yıl önce
İsim de yazarken isim sıyad baş harfleri yazılıyor haberlerde tv de yüzü gösterilmiyor neden birdaha karşımıza çıkarsa istediklerini yapabilmeleri için sanırım cinayet işleniyor zanlının yüzü gösterilmiyor büyük suçlar işleniyor yine aynı
Vatandaş 5 yıl önce
3 şüpheli dediğin adamlar torbacı belli bunların isimlerini neden yazmıyorsunuz
16
parçalı bulutlu