banner851

banner955

ZEHİRLENME ŞÜPHESİ!

Düzce Ömer Seyfettin Akdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Öğrenci Yurdu'nda gıda zehirlenmesi şüphesi! Sabah saatlerinde fenalaşan 42 öğrencinin bir kısmı aileleri tarafından geri kalanlar ise yurda çağrılan ambulanslarla hastanelere kaldırıldı.

Asayiş 14.03.2018, 10:03 15.03.2018, 10:39
5304

Düzce'de bu sabah gıda zehirlenmesi şüphesiyle çok sayıda öğrenci çeşitli hastanelere kaldırıldı. Düzce Ömer Seyfettin Akdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Öğrenci Yurdu'nda kalan 42 öğrenci sabah uyandıklarında kendilerini iyi hissetmedi. Öğrencilerde mide bulantısı ve baş dönmesi şikayetleri görülmesi üzerine yurt yönetimi tarafından hemen sağlık ekiplerinden yardım istendi ve ailelere de haber verildi. Öğrencilerden bir kısmı yurda gelen aileleri tarafından hastaneye götürülürken, yurt önüne çok sayıda ambulans sevk edildi.112 acil servis ekiplerinin ilk müdahalesi sonrası öğrenciler ambulanslarla Düzce'deki hastanelere kaldırıldı. 38 öğrencinin Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde, 4'ünün ise Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde tedavi altında olduğu gıda zehirlenmesi vakası ile ilgili inceleme başlatıldı.


Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (11)
Bay bayan 5 yıl önce
Yurdun yemekleri bir Harika .cocuklar dışardan hazır makarna alıp yurtta pişirip yiyorlar biz yurt personellerine suç kalsın ıstemiyoruz zaten numune yemekler incelenmeye gitti sonuç er geç ortaya cıkacak
!! 5 yıl önce
Bir garip şehir
Okuldacalisanbirisi 5 yıl önce
Maalesef okullara getirilen yemekler o kadar kotüki.....cocuklar sadece parali olmadigi icin yiyor.
reisçi izzet 5 yıl önce
yazıklar olsun. yine imamatipleri başarısız kılmak için kılıçdarın adamlarının zehirlettiğyi çocuklar. iyki akparti var. bıktım bu chp zihniyetinden
Apo 5 yıl önce
Sen de aynı yemekleri ye!
Duzceli 5 yıl önce
Cocuklarimiz kimlere emanet iyi okul diye geçinirler bide şu hale bak daha kötü birşey olmadığına şükürler olsun
Yönlü düşünen 5 yıl önce
İşin iç yüzünü bilmeden kımseyı yargılamıza gerek yok boş konuşmayın
Düşünen 5 yıl önce
Her şeyin en adisini kullanın yavruları mahf edin. Sonra haktan hukuktan dinden anlayan nesil yetişsin haram helal temiz pis hiç önemi yok mu sizin için ???
yusufdemirtas81 5 yıl önce
Yemekler Misss Misss
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17
kapalı