İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 23 yıl aradan sonra 5.9 şiddetiyle sarsılan Düzce’de ki incelemelerine devam ediyor. Merkez üssü Gölyaka ilçesi olan depremde, 2. OSB’de faaliyet gösteren Düzce Cam Fabrikasında, ağır maddi kayıplar meydana geldi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ile birlikte Düzce Cam Fabrikasına giderek, incelemelerde bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, fabrika sahibi Kasım Aktaş’a geçmiş olsun dileklerini ileterek, depremde herhangi bir can kaybının bulunmamasının ise tek teselli olduğunu söyledi.  

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ise “Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak, öncelikle 23 Kasım gecesi yaşamış olduğumuz depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Can kaybı yaşanmaması bizim en büyük tesellimizdir. Devletimiz tüm imkanlarıyla sahaya en kısa zamanda inmiş ve hasar tespit çalışmalarına başlamıştır. Yaralar en kısa sürede sarılacaktır. Düzce depremi dolayısıyla zarar gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Düzce Ticaret ve Sanayi odası olarak, üyelerimizin her zaman yanındayız. “ ifadelerini kullandı.

BAŞVURULAR 28 ŞUBATA KADAR DEVAM EDECEK BAŞVURULAR 28 ŞUBATA KADAR DEVAM EDECEK