Düzce Belediyesi, Başkan Dr. Faruk Özlü’nün talimatları doğrultusunda geçtiğimiz yıl hayata geçirilen ve verimli sonuçlar elde edilen ‘Temiz Şehir Düzce’ hareketine "Köşe Bucak Temizlik" kampanyası ile devam edileceğini bildirdi.

FARKINDALIK OLUŞTURULACAK
Konuya ilişkin kurumdan yapılan yazılı açıklamada, “2022 yılı ile birlikte mahalle ve sokak bazlı temizlik hareketini yoğun şekilde sürdüren Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, il genelinde temiz çevre konusunda farkındalık oluşturulması adına harekete geçti.

KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞECEK
Müdürlük, yapılan çalışmaların devamlılığı neticesinde Düzce’nin havasından suyuna, mahallelerinden sokaklarına her alanın köşe bucak temiz tutulması, bölge sakinlerinin de aynı duyarlılıkla çevreyi korumalarının sağlaması için ‘Temiz Şehir Düzce’ çalışmaları kapsamında kortej yürüyüşü gerçekleştirecek.”

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN DAVET
Açıklamada, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün tüm Düzceliler’i, 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 13.30’da Düzce Belediye Meydanı’ndan başlayıp İstanbul Caddesi üzerinden devam ederek Millet Bahçesi’nde son bulacak kortej yürüyüşüne katılmaya davet ettiği kaydedildi.