Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Muhtarlar Derneği’nde merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Başkan Ay’a, Yardımcıları Şemsettin Yenersoy ve Özgür Sağlam da eşlik etti.“Sizler bizim için uç beylerisiniz”
Düzce’nin sorunlarının konuşulacağı toplantı öncesinde bir açıklamada bulunan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, “Sizlerle her ay bu şekilde ya sizin salonunuzda ya da bizim salonda toplanacağız, Düzce’nin sorunlarını konuşacağız. Çünkü sizler bizim için uç beylerisiniz bütün mahalledeki sorunları bize iletiyorsunuz. Bizde ona göre çalışmalarımızı yapıyoruz. Bugünkü toplantımızda göreve geleli yaklaşık iki ay oldu. İki ay içerisinde çalışmalarımız ne durumda gidiyor onları değerlendireceğiz. Bir eksiklik aksaklık varsa ona derhal müdahale edeceğiz. Bizleri davet ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim saygılarımı sunuyorum.” İfadelerinde bulundu.“Hizmet de bitmez, sorunlar da bitmez”
Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi Başkanı Mensur Bilgin ise şöyle konuştu:

“Önceki toplantımızı başkanımızla beraber Erguvan Sosyal Tesisleri’nde yapmıştık, bizleri kendisi orada ağırlamıştı. Biz de başkanım kadar yapamasak da karınca kararınca ağırlıyoruz. İadeyi ziyarette bulundu kendisi biz de onu burada ağırlıyoruz. Hizmetlerle ilgili rutin yaptığımız toplantılar gibi aslında bir sohbet toplantısı bu. Yeni göreve gelen arkadaşlarımız tanıştırma toplantısı ama sonuçta hizmet yapmak için uğraştığı için hizmet de bitmez sorunları bitmez ve de böyle devam edecek. Yapacak bir şey yok hepimizin sıkıntıları var ama bunları görüşerek, konuşarak, tartışarak, istişare ederek, yavaş yavaş hayırlısıyla çözeceğiz çözmeye çalışacağız. Başkanımıza bizi ziyaret ettiği için teşekkür ederiz.”

Haber: Ö.YILMAZ