Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan verilere göre; genel ticaret sistemi kapsamında üretilen geçici dış ticaret verilerine göre; Düzce ilinde ihracat 2022 yılı ekim ayında, bir önceki yılın ekim ayına göre yüzde 30,8 artarak 29 milyon 676 bin dolar, ithalat yüzde 32,0 artarak 23 milyon 922 bin dolar olarak gerçekleşti.

Bu gelişmeyi yaptığı açıklamada ile değerlendiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “2023 hedefleri kapsamında Düzce’nin ihracatına katkıda bulunan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Bolu TSO’dan nezaket ziyareti 

Öte Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş ve Meclis Başkanı Aydoğan Tekin Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Ziyarette Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, oda yönetimi ve meclis üyeleri hazır bulundu.

PEŞ PEŞE 2 ARTÇI SARSINTI YAŞANDI… PEŞ PEŞE 2 ARTÇI SARSINTI YAŞANDI…

“Bölge odaları olarak ortak çalışmalar yapalım”

Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Meclis Başkanı Tanju Acar’a yeni görevinde başarılar dilerken, bölge odaları olarak ortak çalışmalar yapmaları gerektiğini ifade etti.

Bıyık’tan Ateş’e yeni görevinde başarı temennisi

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ise Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş’e Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Asil Üyeliği görevinde başarılar diledi. Bıyık, bölge odalarıyla koordineli olarak çalışmanın her oda için avantajlı olacağına işaret etti. Bundan sonraki süreçlerde sıkça bir araya gelinmesi gerektiğini ifade etti.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş’e ve Meclis Başkanı Aydoğan Tekin’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.