CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Kılıçdaroğlu’nun bugün açıklayacağı “vizyon belgesi” ile ilgili vatandaşlara dinlemeleri için çağrıda bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD ve İngiltere gezileriyle ilgili eleştirilere, 3 Aralık’ta “vizyon belgesi” açıklamasıyla yanıt vermeye hazırlandığını belirtti.

 Konuyla ilgili açıklamada bulunan CHP Düzce İl Başkanı Cemşit:

BU GAZİNİN YETİMLERİNİN HAKKI NE OLACAK EY BELEDİYE? BU GAZİNİN YETİMLERİNİN HAKKI NE OLACAK EY BELEDİYE?

" CHP'ye yıllardır emek veren, hak, hukuk, adalet diyerek tüm yurttaşları harekete geçiren, iktidara, doğru bilinen yanlışları gösterip, kendinin değil halkın menfaatini düşünen Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz ay yurt dışı ziyaretlerinde birtakım temaslarda bulunmuş ve halk için gerekli olan tüm vazifelerini yerine getirerek yurda dönmüştür.”

“Bu belge Türkiye’nin kurtuluşudur”

“Fakat kendini bilmez bir takım güruh ve havuz medya ortakları, bu ziyaretlere dair kendi düşüncelerini empoze etmiş, halkın çoğunluğunun oyunu alan, bu zamana kadar gösterdiği temiz siyaseti ile anılan Kılıçdaroğlu'na hiç olmayacak iftiralarda bulunmuşlardır. Bizler bu süreçte bizlere öğretilen siyasi ahlaktan, etikten bir an bile ayrılmayarak Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu'nun 3 Aralık'ta Vizyon Belgesi'nin kamuoyuyla paylaşılmasına odaklandık. Bu belge Türkiye'nin kurtuluşudur. Bu belge bizim çıkış anahtarımızdır. Bizlere gönül veren, vermeyen bütün vatandaşlarımızın, geleceği şekillendirecek bu elzem manifestoyu mutlaka evde, işte, okulda her nerede olursa olsun dinlemeli ve kavramalıdır. Şimdiden herkese teşekkür ediyor, ülkemizin kurtuluşunu simgeleyen bu belgenin hayırlara vesile olmasını diliyorum."

Editör- Nalan Tayyar