VALİ ATAY’A VEDA ZİYARETİ DÜZENLEDİ VALİ ATAY’A VEDA ZİYARETİ DÜZENLEDİ

Düzce’de kamu sorumluluğunda olan ve buna göre hareket etmesi gereken personel ve hizmet alınan özel şahıslara yönelik skandal görüntülere yenileri eklenmeye devam ediyor.

BU KEZ SKANDAL GÖRÜNTÜNÜN ADRESİ AKÇAKOCA

Yakın zamanda okul servisinde bir kız öğrencinin ön koltukta elinde sigara ile yolculuk ettiği anlar henüz hafızalardan silinmemişken bu kez ‘Bu kadar da olmaz!’ dedirten anların adresi Akçakoca oldu.

AMBULANSTA ELİNDE SİGARA

Akçakoca Devlet Hastanesi’ne ait ambulansı şahsi aracı gibi kullanmaktan çekinmeyen sağlık personelinin elinde sigara ile bir zincir marketten alışveriş yaptığı anlar vatandaş kamerasına yansıdı.

SAĞLIK HİZMETİNE GÖLGE DÜŞÜREN PERSONEL

Acil vakalara yetişmek için tetikte beklemesi gereken sağlık personelinin sağlık aracı içinde elinde sigara ile görüntülenmesi tepki çekti.

AMBULANSI UZUN SÜRE MARKET ALIŞVERİŞİ İÇİN BEKLETTİLER

112 Acil Çağrı Merkezi’ne gelen ihbarlar doğrultusunda zamana karşı adeta yarışan acil servis ekiplerinin ulvi görevine gölge düşüren bu hareketi Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)’na gönderen Akçakocalı vatandaş, uzun süre market önünde park halinde kalan ambulansı, hususi aracıymış gibi kullanan şoför ve yanındaki mesai arkadaşını eleştirdi.

İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ VE BAŞHEKİMLİK GÖREVE!

Sağlıkçılara büyük minnet duyulduğunu ancak elde sigara ve kamu malının şahsi menfaatler için kullanılması gibi olumsuz davranışları kimsenin tasvip etmeyeceğini vurgulayan tepkili vatandaş, personele yönelik kişisel eğitimlerin arttırılması ve uyması gereken kurallara yönelik bilgilendirmelerde daha hassas olunması çağrısı yaptı.

İL SAĞLIK SORUŞTURMA BAŞLATTI, BU İLK DEĞİLMİŞ!

Öte yandan konu hakkında görüştüğümüz Düzce İl Sağlık Müdürlü Dr. Yasin Yılmaz, söz konusu şikayetin il müdürlüğüne de ulaştığını belirterek, bu yakışık almayan durumla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi. Ayrıca elinde sigara ile görüntülenen ambulans şoförünün daha önce benzer olumsuz davranıştan uyarı aldığı öğrenildi.  

Editör- Canan Üstüner