MHP Düzce Teşkilatları, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçim çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında mahalle, ilçe, belde ve köy programları hazırlayan MHP Düzce teşkilatları, ziyaretlerine Beyköy Beldesi’nden başladı.

Beyköy Beldesi’nde konuşan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, 2023 seçimlerinin önemine vurgu yaparak Cumhur İttifakı adına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

MHP olarak 2023 seçimlerine hazır olduklarını ifade eden Caboğlu,  "İnanıyorum ki, 2023 seçimleri Cumhur İttifakının zaferiyle, MHP’nin rekor oy artışıyla sonuçlanacaktır. Türkiye’nin istikbali, istiklali ve bekası için süreci canla başla yürüteceğiz. Vatandaşlarımıza gerçekleri haykıracağız. Türkiye düşmanlarına Türk'ün nasıl uyumadığını göstereceğiz. Biz bu yola baş koyduk. Yaptığımız çalışmalarda emeği geçen Milletvekilimize, Belediye Başkanlarımıza,  Kadın Aile ve Engellilerden Sorumlu yönetim kadromuza, seçilmiş üyelerimize, mahalle ve köy başkanlarımıza, sandık görevlilerine, sivil toplum kuruluşlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, il ve ilçe yönetimlerimize, teşkilat mensuplarımıza, ülkücü kardeşlerime, teşkilatımızın her bir neferine teşekkürü bir borç bilirim. Allah çıktığımız bu yolda bizleri muzaffer eylesin. Gayret bizden zafer Allah’tandır” diye konuştu.