Dün, kargo teslimatı yapmak için gittiği Artemis sitesinde bozuk asansörün kapısının açılması ile asansör boşluğuna düşen Demokrat Parti Düzce İl Başkanı Mithat Ceylan’ın oğlu Ümit Ceylan, feci şekilde can vermişti.

Dün akşam Ceylan için kurulan taziye çadırına giden Düzce Valisi Cevdet Atay’ı arayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, acılı baba DP İl Başkanı Mithat Ceylan ile görüşerek başsağlığı dileklerinde bulunmuştu.

Ümit Ceylan bugün baba ocağı olan Çilimli ilçesine bağlı Yeni Vakıf Köyünde toprağa verildi. Ümit Ceylan için düzenlenen cenaze törenine Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Düzceli siyasiler ve yakınları katıldı.

Baba Mithat Ceylan ve ailesinin cenaze töreninde güçlükle durdukları görülürken, Ümit Ceylan kılınan cenaze namazının ardından, Yeni Vakıf Köyü mezarlığında defnedildi.

Öte yandan, Ceylan mezarına defnedildikten sonra, mezarı başına gelen Fındık isimli köpeği uzun süre kabirden ayrılmadı. Ümit Ceylan’ın mezarının yanına yatan köpek ayrılmak istemedi. O anlar ise cenaze törenine katılan bir vatandaş tarafından görüntülendi.

Öncü Medya ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi başta olmak üzere tüm eş, dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

HABER: Savaş ARI