banner851

banner614

1000 TL DEĞERİNDE ÇEK ULAŞTIRILIYOR

Muhsin Yavuz başkanlığındaki Çilimli Belediyesi, geçen hafta Aralık ayı AK Parti’li Belediye Başkanları istişare toplantısında alınan belediyeler aracılığıyla sosyal destek kararı ardından harekete geçti. Yeni tip koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında faaliyetlerine ara verilen ve ekonomik açıdan zor günler geçiren kahveci esnafına belediye eliyle 1000 TL değerinde market çekleri ulaştırılmaya başlandı.

banner619
Çilimli 22.12.2020, 17:00
4346
1000 TL DEĞERİNDE ÇEK ULAŞTIRILIYOR

Düzce Belediye Başkanlığı binasında düzenlenen AK Parti Aralık Ayı toplantısı, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Başkanlığında, AK Partili Belediye Başkanlarının katılımı ile gerçekleştirilmiş ve toplantıda, pandemi döneminde işyerini kapatmak zorunda kalan esnafa yönelik, belediyeler aracılığı ile destek programı yapılacağını açıklamıştı.

Bu kapsamda salgının en ağır şekilde vurduğu kahveci esnaf ile ilgili Düzce Kahveciler Odası ile yapılan görüşmeler sonucunda da odaya kayıtlı olan ve salgın nedeniyle alınan tedbirler kapsamında işyerini kapatan kahvecilere belediyeler aracılığıyla 1000 TL değerinde bir gıda yardımı yapılmasını kararlaştırmıştı.

Bu kararın ilk uygulandığı ilçe Çilimli oldu. Başkan Muhsin Yavuz’un talimatıyla ilçe genelindeki kahveci esnafına Çilimli Belediyesi tarafından sağlanan 1000 TL değerindeki market alışveriş çekleri ulaştırılmaya başlandı.

Yorumlar (8)
Levent Barut 9 ay önce
Akçakoca da yararlanac mı bu yardımdan
Halk 10 ay önce
Mansur Yavaş o örnek almak ile çok iyi birşey yapmışın başkan tebrikler
Esnaf 10 ay önce
Bu ak partiyi ve belediye yönetimlerin hiç anlayamıyorum neden 1000 TL yi direk vermiyorlar market çeki nedir lafa geldim bakkaldan alışveriş yap çeki nakit ver yapayım çok kötü anlayış
Vatandaş 10 ay önce
Samimi gelmedi. Arka planda mutlaka bir çıkar ilişkisi vardır.
Meltadown United X 10 ay önce
Seni o 1000 TL maalesef kurtaramıycak Okan başkan yaptıklarını herkes biliyor bu dönemde belediyeyi kapatmak senin sonunun başlangıcı oldu zaten en basitinden.
Mert öztürk 10 ay önce
Şu adamı hala başkan diye seçiyorlar sanki sadece kahveciler mağdur.
Duzceli 10 ay önce
Zenginler yardim etseler fakir kalmaz ama nerdee. Zengin daha da zengin olmak istemekte. Oysaki kefenin cebi yok. Oteki tarafin hesabi cok.
Yamalı Pantalon 10 ay önce
Tebrikler. Bir nebze moral olmuştur.