banner614

15 TEMMUZ PARKI ÇÖPLÜĞE DÖNDÜ

banner619

Çilimli'nin Topçular Mahallesi'nde bulunan 15 Temmuz Şehitler Parkı'nın çöplüğe dönmüş hali vatandaşın tepkisine neden oldu. Parkın uzun süredir belediye tarafından temizlenmediğini savunan kent sakinleri, parkın pislikten geçilmediğini söyledi.

banner846
Çilimli 29.10.2019, 11:05 30.10.2019, 11:34
1678
banner844

Düzce merkezde olduğu gibi ilçelerinde de sosyal alanların kirliliğin pençesinde olması halkı isyan ettiriyor.

Vatandaş eliyle kirletilen parkların sık sık haberlere konu olduğu Düzce'de bu kez 'duyarlı olun' çağrısı halka değil belediyeye yapıldı. Çilimli'nin Topçular Mahallesi'nde bulunan 15 Temmuz Şehitler Parkı'nda şu günlerde adım başı çöp olması tepkiye neden oldu.

Öncü Haber Merkezi'ne çöp bidonlarının dolup taştığı, çekirdek kabuklarının etrafa saçıldığı ve evsel atıkların her yerde olduğu fotoğrafları gönderen ilçe sakinleri, Çilimli Belediyesi'nin temizlikte sınıfta kaldığını öne sürdü. Parkı daha çok gençlerin ve öğrencilerin ziyaret ettiğini ancak çöplerini yere atan duyarsızlar gibi çöp bidonlarına atanların da olduğunu kaydeden vatandaşlar, belediyenin haftalardır toplamadığı çöplerin parkı çöplüğe çevirdiğini savundu.

Tepkili vatandaşlar, "Çilimli Belediyesi tarafından temizlenmesi gereken parkımıza aylardan beri temizlik ekipleri uğramıyor, parkın her yeri çöp doldu. Çoğunlukla Çilimli Anadolu Lisesi'nin kullandığı parkı Çilimli Belediyesi'nden hiçbir şekilde temizlenmiyor." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (11)
komşu 2 yıl önce
Çöpün dolu olduğunu gördüğü halde çöp atan insanlar oldukça bu ülkede pislik sorunu bitmez.
vatandaş. 2 yıl önce
belediye orayı her zaman temizliyor.kardeşim birazda vatandaşlarımız duyarlı olmalı.her yerinde kova var neden yere atarlar çöplerini biraz bunu sorgulasınlar.
CAN.D 2 yıl önce
belediye böylemi calisiyoo HERKEZ GÖREVINI YAPSA BU OLMAZ
Çilimlili 2 yıl önce
Seçimden sonra belediyeyi görebilen mi var...
Ha ha 2 yıl önce
Ben beye dim sakın temizlemeyin al süpürgeyi temizlesin köylü ne işi var
Resul İnan 2 yıl önce
'' kent sakinleri '' mi? Güldürmeyin beni, köye koydukları bi salıncak iki oturma bankına ver 15 temmuz ismini sonra ağla temizlenmiyor diye
Mustafa can 2 yıl önce
Bu haberi kim gonderdi size insanlari. Bos yere kiskirtmayin biz. Goruyoruz neyin ne oldugunu o. Forograf saat kacta cekildi o saatte belediyenin orada olma sansi varmi sizce yok.
Memur 2 yıl önce
Belediyede eleman yok eleman adam vardıda temizlemedilermi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
açık