banner851

banner955

2 GÜNLÜK TATİLE GÖNDERDİ…

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Koronavirüs salgının kahramanları sağlık çalışanlarını unutmadı. Yavuz Çilimli Entegre Hastanesi’nde görev yapan sağlık çalışanlarını, pandemi döneminde gösterdikleri fedakârlıklar nedeniyle, 2 günlük tatile gönderdi.

Çilimli 21.05.2022, 19:55 22.05.2022, 13:54
2183

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’dan sağlık çalışanlarına vefa örneği! Koronavirüs salgınıyla mücadelede kendi canlarını ortaya koyarak, başkalarının hayatlarını kurtarmak için fedakârca görev yapan sağlık çalışanları, Türk halkının gönlünde adeta taht kurdu.

Kovid-19 salgınının ortaya çıktığı ilk günden bu yana hastaların sağlığına kavuşması için görev yapan, bazı mesai arkadaşlarını da salgın nedeniyle kaybeden sağlık çalışanlarına Düzce’de en anlamlı vefa örneği Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’dan geldi.

Başkan Yavuz, Çilimli İlçe Entegre Hastanesi’nde görev yapan 45 kişilik sağlık çalışanlarını, pandemi döneminde gösterdikleri fedakârlıklar nedeniyle tatil amaçlı 2 günlüğüne Trabzon’a gönderdi. Sağlık Çalışanlarını dün Çilimli Entegre Hastanesi’nin önünden uğurlayan Yavuz, “Toplum olarak sizlerin haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Sizlere ne kadar teşekkür etsek az” dedi.

Sağlık çalışanları da Başkan Yavuz’a gösterdiği duyarlılıktan ötürü teşekkür etti.  

Yorumlar (2)
Öz Düzceli 7 ay önce
2+2 gün olmalı sayın başkan 2 gün yolda geçer zaten.Bu güzel jest iniz için teşekkürler...
serkan 7 ay önce
her zaman ilklerin adamı halkın adamı hizmet adamı yine mükemmel bir iş yapmış.tebrikler başkanım.
Yeni Sayımız