banner851

banner614

50’İNCİ YAŞINA BASTI…

50. yaşını kutlayan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’a, belediye çalışanları sürpriz yaparak doğum gününü kutladı.

banner619
Çilimli 08.10.2021, 18:30 08.10.2021, 18:17
1331
50’İNCİ YAŞINA BASTI…

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, 50. yaş gününü kutluyor. Bugün başkanı olduğu Çilimli Belediyesi’ne giden Muhsin Yavuz, personelleri tarafından büyük bir sürpriz ile karşılaştı. Yavuz’u encümen toplantı salonuna çağıran belediye personelleri, pasta keserek doğum gününü kutladı.

Karşılaştığı sürpriz ile birlikte büyük bir mutluluk yaşayan Yavuz, belediye çalışanlarına teşekkür etti. O anları Çilimli Belediyesi’ne ait resmi sosyal medya hesaplarından paylaşan Yavuz, fotoğrafın üstünde “Sürpriz yaparak doğum günümü kutlayan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnsan sevdiği işi yapınca çalışmış sayılmazmış. Bende ekleme yapayım Çilimli’miz için gece gündüz çalışırken yaşlanmayı unuttum. Doğum günüm için arayan soran mesaj atan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum” notunu ekledi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (4)
çok 6 gün önce
çok önemli haber türkiyenin 81 şehrinden 957 ilçesinden küçücük çilimlinin başbakanının doğum günü haberi
Belediyeci. 7 gün önce
Başkanım hayırlı sağlıklı uzun ömürler dilerim.Çilimli sizi kaybettiği zaman değerinizi anlayacak.Bir daha sizin gibi başkan asla gelmeyecek.Bunu bilenler bilir.Herkese kapınızın açık olması ayrım yapmadan yaptığınız sosyal belediyecilik anlayışını herkes taktir ediyor.
adem lyayic 6 gün önce
haberin altına bile yalakalık mesajı atıyorsunuz yuh size.
Maskeli 7 gün önce
Bu vatandaşlar neden maske takmıyor?