banner851

banner955

50’İNCİ YAŞINA BASTI…

50. yaşını kutlayan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’a, belediye çalışanları sürpriz yaparak doğum gününü kutladı.

Çilimli 08.10.2021, 18:30 08.10.2021, 18:17
1446
50’İNCİ YAŞINA BASTI…

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, 50. yaş gününü kutluyor. Bugün başkanı olduğu Çilimli Belediyesi’ne giden Muhsin Yavuz, personelleri tarafından büyük bir sürpriz ile karşılaştı. Yavuz’u encümen toplantı salonuna çağıran belediye personelleri, pasta keserek doğum gününü kutladı.

Karşılaştığı sürpriz ile birlikte büyük bir mutluluk yaşayan Yavuz, belediye çalışanlarına teşekkür etti. O anları Çilimli Belediyesi’ne ait resmi sosyal medya hesaplarından paylaşan Yavuz, fotoğrafın üstünde “Sürpriz yaparak doğum günümü kutlayan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnsan sevdiği işi yapınca çalışmış sayılmazmış. Bende ekleme yapayım Çilimli’miz için gece gündüz çalışırken yaşlanmayı unuttum. Doğum günüm için arayan soran mesaj atan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum” notunu ekledi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (4)
çok 1 yıl önce
çok önemli haber türkiyenin 81 şehrinden 957 ilçesinden küçücük çilimlinin başbakanının doğum günü haberi
Belediyeci. 1 yıl önce
Başkanım hayırlı sağlıklı uzun ömürler dilerim.Çilimli sizi kaybettiği zaman değerinizi anlayacak.Bir daha sizin gibi başkan asla gelmeyecek.Bunu bilenler bilir.Herkese kapınızın açık olması ayrım yapmadan yaptığınız sosyal belediyecilik anlayışını herkes taktir ediyor.
adem lyayic 1 yıl önce
haberin altına bile yalakalık mesajı atıyorsunuz yuh size.
Maskeli 1 yıl önce
Bu vatandaşlar neden maske takmıyor?
Yeni Sayımız