banner851

banner955

AÇILIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

Düzce siyasetinin önemli isimlerinden AK Parti Düzce Eski Milletvekili ve DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Metin Kaşıkoğlu; Ulucami Mahallesi, Şehit Fikri Öztürk Caddesi üzerinde kiraladığı ofiste hazırlıkları tamamladı. Çilimli Noteri Kaşıkoğlu’nun, 14 Mart 2022 Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacağı öğrenildi.

Çilimli 12.03.2022, 19:04 13.03.2022, 15:59
4091
AÇILIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

Adalet Bakanlığı’nın kararıyla Çilimli’ye noter olarak atanan ve mesleği yapma kararı alan Düzce siyasetinin önemli isimlerinden AK Parti Düzce Eski Milletvekili ve DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Av. Arb. Metin Kaşıkoğlu, Düzce Barosu’na başvurarak avukatlık kaydını sildirmişti.

Hazırlıklar tamam, pazartesi açılıyor

Çilimli Noterliği’nin hizmet vereceği adres de belli oldu. Çilimli Noteri Kaşıkoğlu; Ulucami Mahallesi, Şehit Fikri Öztürk Caddesi üzerinde kiraladığı ofiste hazırlıkları tamamladı. Son olarak tabelaları da takılan Çilimli Noterliği’nin 14 Mart 2022 Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacağı öğrenildi.

Böylelikle köyleriyle birlikte 20 bini geçen nüfusuyla Çilimli’de, Düzce Merkez’e gelinmesine gerek olmadan noter hizmeti ilçede verilebilecek.

Yorumlar (6)
ÖzTürk 81 7 ay önce
davasını satan siyasetçi kılığına girmişten Hayır mı gelir Millete. tabi musluğun suyu kesilince.....
eski akpli satıcı....
ismail zengin 7 ay önce
hic begenmedim acan adamı
madur 7 ay önce
bu adamdan kimseye hayır gelmez. makamının verdiği imkanları insanlara kötülük etmek için kullanana zalimin tekidir. Allah iki yakasını bir araya getirmesin.
levent 7 ay önce
hayırlı olsun
Ne Reklam yaptınız be! 7 ay önce
Altı üstü bir noter açılacak, Ne reklamını yaptınız be… AKP teşkilatı yeterince beslemiyor mu yolsa!
halk 7 ay önce
tamam anladık.
12
açık