banner851

banner955

BAŞARILI ÖĞRENCİ İSTİNYE ÜNİVERSİTESİNİ KAZANDI…

Çilimli Anadolu Lisesi'nden okul ikincisi olarak mezun olan Behlül Berk Sağlam, üniversite sınavında sözel puan türünde 17.000 e girerek Istinye Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim(İngilizce) bölümünü %100 burslu olarak kazandı.

Çilimli 08.09.2020, 12:13 08.09.2020, 15:47
2072
BAŞARILI ÖĞRENCİ İSTİNYE ÜNİVERSİTESİNİ KAZANDI…

Çilimli Anadolu Lisesinin başarılı öğrencisi Behlül Berk Sağlam’ın akademik başarının yanında sanata ve edebiyata da ilgili bir öğrenci olduğu öğrenildi.  Roman, hikaye, şiir gibi denemeleri olan Behlül Berk Sağlam'ın "GÜNEŞİ GÖREN KIZ" isimli şiir kitabı yazdığı ve kitabın yayımlandığı belirtildi.


Çilimli Kaymakamı Onur Şan başarılı öğrenci Sağlam’ı ve  İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Yurttaş ve Çilimli Anadolu Lisesi Müdürü Mevlüt Uçarca'yı makamında kabul ederek, öğrenciyi tebrik etti. 

Ziyarette konuşan Çilimli Anadolu Lisesi  Okul müdürü Mevlüt Uçarcı, “Çilimli Anadolu Lisesi olarak altı yıldır küçük mütevazi okulumuzda, imkansızlıkları fırsata çevirerek hem akademik, hem de sosyal-sanatsal-sportif alanlarda ilçemizde ve ilimizde ses getirecek faaliyetlere imza atıyoruz” dedi.

Uçarcı ayrıca, “Eğitim-Öğretim faaliyetleri esnasında bizlere her zaman destek olan Sayın Kaymakamımız Onur ŞAN'a, Belediye Başkanımız Sayın Muhsin YAVUZ'a, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Yılmaz YILDIZ'a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Abdurrahman YURTTAŞ'a ve tüm Çilimli halkına teşekkür ederim” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (4)
polemiğe gerek yok başarı 2 yıl önce
Başta öğrencimiz olmak üzere emeği geçen öğretmenlerimizi ve okul idaresini tebrik ediyorum.
Serdar yılmaz 2 yıl önce
Mevlüt hoca çok iyi işler çıkarttı kendisini tebrik ediyorum 2 katlı küçük bir okuldan İstinye üniversitesine öğrenci göndermek çok büyük olay.
Ahmet Aşcı 2 yıl önce
Maske ve sosyal mesafeye de özen gösterseydiniz keşke iki gün önce bir tekstil firmasında yaptığınız haberin aynısı işte bence yetkililer idari soruşturma yapmalı bu konuyla ilgili okulların açıklama nedeni belli ....
Maske mesafe hak getire 2 yıl önce
Nerde maske, mesafe.Çocukların sağlıkları bu sembolik mezuniyetten daha önemli sanırım.
13
açık