banner851

banner955

BAŞKAN YAVUZ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ…

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, ilçeye bağlı Topçular Mahallesinde devam eden yol iyileştirme ve tretuvar çalışmalarını yerinde inceledi. Yürütülen çalışmalar ile ilgili belediye işçilerinden bilgi alan Yavuz, çalışmaların bir an önce tamamlanması talimatını verdi.

Çilimli 27.08.2020, 18:08
1744
BAŞKAN YAVUZ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ…

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, ilçede baş gösteren sorunların çözümü noktasında çalışmalarını sürdürüyor. Zamanını makamından çok sahada sorun tespiti ve yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek geçiren Yavuz, problemlerin çözümü için yoğun mesai harcıyor.

Bugünde ilçeye bağlı Topçular Mahallesinde yürütülen yol iyileştirmesi ve tretuvar çalışmalarını yerinde inceleyen Yavuz, vatandaşların mağdur olmamaları için çalışmaların bir an önce tamamlanması talimatını verdi. Topçular Mahallesinde aynı zamanda vatandaşlarla bir araya gelen Yavuz, vatandaşların sorunlarını dinledi.

“Yorulmadan Çalışmaya Devam Ediyoruz”

“Başkan Yavuz konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Topçular mahallesi 622.Sokak da devam eden yol iyileştirmesi ve tretuvar çalışmalarını yerinde inceledik. İlçemiz için yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Haber: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
Vatandaş 2 yıl önce
BU ADAM GERÇEKTEN ÇİLİMLİNİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİ UFKUNU AÇTI KİM BU MİLLET İÇİN TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYARSA ALLAH ONDAN RAZI OLSUN
baba yorgun 2 yıl önce
başkan o çarşı ne öyle ya avuç içi kadar, ilçe merkezine odaklan ilçeyi büyütmeye bak
VATANDAŞ 2 yıl önce
yapma böyle şeyler başkanım kötü örnek oluyorsun makam protokol sevdalısı başkanlara.
22
açık