banner851

banner955

BAŞKAN YAVUZ: “ÇİFTÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ…”

Çilimli Belediyesi, çiftçilerin korkulu rüyası haline gelen Amerikan Beyaz Kelebeğine karşı mücadele çalışması başlattı. Çilimle Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Amerikan Beyaz Kelebeğine karşı mücadele çalışmalarında çiftçilerin yanlarında olduklarını söyledi.

Çilimli 20.09.2020, 17:00
1268
BAŞKAN YAVUZ: “ÇİFTÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ…”
banner1032

Fındık başta olmak üzere, birçok ağaç ve bitki türüne verdiği zararla, verim kayıplarına sebep olan Amerikan beyaz kelebeği ile mücadele çalışmaları Düzce’de devam ediyor. Çilimli Belediyesi de, Amerikan Beyaz Kelebeğine karşı verilen mücadelede çiftçilere destek verdi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, çiftçilerin korkulu rüyası olan Amerikan Beyaz Kelebeğine karşı mücadele çalışması başlattıklarını söyledi.

Çiftçilerin Amerikan Beyaz Kelebeğine karşı verdiği mücadelede, onları yalnız bırakmadıklarını kaydeden Yavuz, “Çilimli Belediyesi olarak, özellikle ilçe merkezindeki tarım alanlarında ilaçlama çalışması yaparak, çiftçilerimize destek veriyoruz. Belediye olarak, bu mücadelede her zaman çiftçilerimizin yanında yer alacağız. İlaçlama çalışmalarımız, ilçe merkezindeki fındık tarlaları ve diğer tarım arazilerinde devam edecek” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

banner844
Yorumlar (2)
duzceli 2 yıl önce
Bizim düzce belediyeside keşke oyle mücadeleyapsa. düzcede durum vahim.
tepecikli 2 yıl önce
darısı konuralpe kac kez aradım burayıda ilaçlayın lutfen
29
açık