banner851

banner614

BAŞKAN YAVUZ SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

banner619

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Koronavirüs Salgını ile ilgili etkin rol oynayan Sağlık Çalışanlarına teşekkür etti.

banner846
Çilimli 29.03.2020, 13:39 29.03.2020, 15:43
2507
banner844

Dünyayı etkisi altına alarak Türkiye'de de vaka sayısının her geçen gün arttığı ve ölümlerin yaşandığı Koronavirüs en çok sağlık çalışanlarını etkiledi. 7/24 çalışan doktorlar, hemşireler ve hasta bakıcılar en büyük risk grubunu oluşturuyor. Hastalar ile yakın temasta olan sağlıkçıların çoğu evlerine gitmiyor, aileleri ile online iletişim kurmak zorunda kalıyor. Bu nedenle tüm ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de sağlık çalışanlarına destekler sürüyor.

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’da sosyal medya hesapları üzerinden Sağlık Çalışanlarına teşekkür etti. Yavuz yaptığı paylaşımda, “Tüm dünyayla birlikte ülkece üstesinden gelmeye çalıştığımız son derece zor ve kritik bu süreçte toplumumuza büyük bir güven aşılayan, hayatlarını riske atacak kadar fedakârlık yapan sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkürü borç biliriz. İyi ki varsınız” dedi.

Yavuz’un bu paylaşımı, takipçileri tarafından büyük beğeni aldı.

Yorumlar (3)
Düzcesporr 1 yıl önce
Bu adamı öve öve bitiremediniz.Görmekten bıktık.
Gl 1 yıl önce
Sağlık çalışanlarına minnettarız. Bu süreçte onlara sadece teşekkür etmek yerine evine gitmek istemeyen sağlıkçılara kalacak yer temin edilmesi lazım.
Gülçin 1 yıl önce
Sağlık çalışanlarına evet minnettarız. Fakat onlara sadece teşekkür etmek dışında kalacak yer ayarlasalar çok iyi olur. Benim eşim de acil doktoru , kalacak yer arıyoruz.
27°
az bulutlu