banner851

banner614

BAŞKAN YAVUZ YİNE GÖNÜLLERİ FETHETTİ

banner619

Koronavirisü salgınına karşı ilçede tedbirleri en üst seviyeye çıkartan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, yine gönülleri fethetti. Yavuz, salgına karşı ilçede yaşayan yaşlıların evlerinden çıkmaması için, bütün ihtiyaçlarının belediye tarafından karşılanarak, evlerine getirileceğini duyurdu.

banner846
Çilimli 21.03.2020, 15:49 23.03.2020, 11:41
2138
BAŞKAN YAVUZ YİNE GÖNÜLLERİ FETHETTİ
banner844

Tüm Türkiye, koronavirüsüne karşı adeta savaş veriyor. Salgın nedeniyle, özellikle yerel yönetimler tedbirleri en üst seviyede tutuyor.

Virüse karşı ilçe genelinde tedbirlerini en üst seviyede tutan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz da, risk altındaki yaşlı vatandaşların evlerinden çıkmaması konusunda uyarıda bulundu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yavuz, ilçede bulunan yaşlı insanların tüm ihtiyaçlarının Çilimli Belediyesi tarafından karşılanacağını ve evlerine kadar getirileceğini duyurdu.

Yavuz, yaptığı açıklamada, “Evlerimizde kalalım güvende olalım. Devletimize, milletimize ve hastalarımızı kurtarmak için çabalayan sağlık çalışanlarımıza bu mücadelede verebileceğimiz en büyük destek, evlerimizde kalmak olacaktır. Allah’ın izni ile bu süreci de güçlenerek atlatacağız.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Şakacı 1 yıl önce
başkan güzel bir iş başlatmış tebrik ediyorum
TOOKER 1 yıl önce
Öncü Haber bilerek ve kasıtlı olarak bu başkanı övüyorsunuz.Liyakat sahibi olmayıp koltuğu işgal eden bu vatandaş koltuğun ve erk sahibi olmanın gücünü kullanarak ve de en önemlisi tribüne oynayarak göz boyuyor.Çilimli de onca israf ve yapılmayan hizmet varken bu gereksiz övgü neden?
27°
açık