banner851

banner955

BAŞKAN YAVUZ’DAN ÖĞRENCİLERE JEST

Çilimli Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda 12 Mart İstikbal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı gerçekleştirildi. Duygu dolu anlar yaşanan program ayakta alkışlanırken Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, yaklaşan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü vesilesiyle öğrencilere Çanakkale gezisi sözü vererek büyük bir jest yaptı.

Çilimli 14.03.2022, 17:00
1115
BAŞKAN YAVUZ’DAN ÖĞRENCİLERE JEST

Çilimli’de olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelenen 12 Mart İstikbal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı, Çilimli Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Duygu dolu anlar yaşandı

Programa Kaymakam Gizem Bayguş, Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Arif Bilgi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Yurttaş ile diğer protokol üyeleri, misafirler ve öğrenciler katıldı. Hazırladıkları 12 Mart ve Mehmet Akif Ersoy konulu tiyatro oyununu sahneleyen öğrenciler, katılımcılara duygu dolu anlar yaşatırken milli bilinç oluşturan program ayakta alkışlandı.

‘Asımın nesilleri bu topraklar da hep var olsun’

Günün anlam ve önemini belirten konuşma yapan Çilimli Anadolu Lisesi Müdürü Mevlüt Uçarcı, konuşmasında Mehmet Akif Ersoy’un “Allah, bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın” hatırlatarak, “Evet, Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın ama Mehmet Akif Ersoy’lar, Asımın nesilleri bu topraklar da hep var olsun" dedi.

Başkan Yavuz’dan Çanakkale gezisi sözü

Programın sonunda Kaymakam Gizem Bayguş ile Belediye Başkanı Muhsin Yavuz programı hazırlayan öğrenci ve öğretmenleri tebrik etti. Başkan Yavuz, yaklaşan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü vesilesiyle öğrencilere Çanakkale gezisi sözü vererek büyük bir jest yaptı.

banner844
Yorumlar (1)
sade vatandaş 7 ay önce
Başkan reklam peşinde koşacağına biraz çilimli ile ilgilense daha faydalı olacak.Ama çilimlinin geleceği ile ilgili kararlar kıbrıs da alınınca sonuç bu oluyor. İlçe dışında geçirdiği vakti biraz ilçenin mahalle aralarında geçirirse sorunları görecek fakat o da haklı rozet siyaseti yapınca reklam daha bir önem kazanıyor.
22
kapalı