banner851

banner955

BEYZA VE ADEM ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ…

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, kızını evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Yavuz Ailesinin kızları Beyza ile Küçük ailesinin oğulları Adem, İstanbul Gaziosmanpaşa’da düzenlenen görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi. Genç çiftin nikahını Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksun kıydı.

Çilimli 20.06.2022, 11:52 20.06.2022, 12:48
7593
BEYZA VE ADEM ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ…
banner986

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’un kızı Beyza ile Küçük ailesinin oğulları Adem Küçük, mutlu birlikteliklerini düzenlenen görkemli düğün töreni ile pekiştirdi.

İstanbul Gaziosmanpaşa Quadım Life Düğün Salonunda düzenlenen düğün törenine AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataç, İstanbul Büyükşehir Meclis Üyesi ve İstanbul Büyükşehir AK Parti Grubu Yöneticisi Cüneyt Yılmaz, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, AK Parti Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, Düzce iş dünyasının tanınmış isimleri, genç çiftin aileleri ve yakınları katıldı.

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun kıydığı nikahta, ömür boyu sürecek mutluluk için evet diyen genç çift ve ailelerinin tören boyunca mutlulukları yüzlerinden okundu. Törene katılan davetliler, tören sonunda genç çift ve ailesini tebrik etti.

Öncü Medya ailesi olarak, Beyza ve Adem Küçük Çiftine, bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar dileriz.

Yorumlar (8)
halk 2 hafta önce
SEVİMSİZ TEVFİK GÖKSU.AKEPE GİDİNCE O DA NEREYE SAKLANACAK ACABA...
RECEP 2 hafta önce
bu kadar siyasiler oda başkanları bu düğüne giderken hangi araçlarla gittiler acba
Düzcelii 2 hafta önce
paralar gidiyor paralar Bizde sandalyesi kırık düğün salonlarında yapalım düğünümüzü
Düzceli 2 hafta önce
Fakir düğünü olsa kimse gitmez. Zengin düğünü olduğundan tüm yiyiciler toplanmış
Hasan 2 hafta önce
Zengin ya da bir siyasi parti üyesinin kızı ya da oğlu evlenince bütün yiyici takımı o düğüne gidiyor. hepsi fotoğraf karesinde yer almak istiyor. Fakir gariban birisinin düğünü olsun bakalım gidiyorlar mı?
Çilimli li 2 hafta önce
Zamanında karnını zor doyuruyor Du çilimliyimi beğenmedi yavuz beyefendi yiye yiye bitiremediler AKP yi doumadılarda
DÜZCEYİ TAŞIMIŞ 2 hafta önce
BU YAKIT PAHALILIĞINDA DÜZCEDE NE KADAR ÖNEMLİ İNSAN VARSA TABİRİ CAİZSE İSTANBULA GÖÇ ETMİŞ, DÜĞÜNÜ BİR DE BURADA YAPSAYDINIZ, DAHA UCUZA GELİRMİŞ :)) KİMSE PARA YOK DEMESİN BAK ADAMLARDA VAR İŞTE HEPSİDE AYNI PARTİLİ :D :D
24
açık