banner851

banner614

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ…

banner619

Çilimli İlçesi Şehit İsa Ceylan Caddesinde devam eden yol ve köprü genişletme çalışmaları aralıksız sürüyor. Çalışmaları yerine inceleyen Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağı bilgisini verdi.

banner846
Çilimli 16.08.2020, 11:49
1613
ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ…
banner844

Bir süre önce Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’un talimatıyla projelendirilen Şehit İsa Ceylan Caddesi yol ve köprü genişletme çalışmalarında sona yaklaşılıyor. Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, bölgeye giderek çalışmaları yerinde inceledi.

Çalışmayı sürdüren işçilerden çalışmalar hakkında bilgi alan Yavuz, çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağı bilgisini verdi. Çilimli ilçesi ve halkı için hiç durmadan ve yorulmadan çalıştıklarını söyleyen Yavuz, şunları kaydetti:

“Çilimli ilçemiz ve vatandaşlarımız için yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Bugün bir süre önce Şehit İsa Ceylan Caddesinde başlatılan yol ve köprü genişletme çalışmalarını yerinde inceledik. Çalışmaların iyi gittiğini gördük ve kısa süre içinde tamamlanacağını öğrendik. İnşallah kısa süre sonra yol ve köprümüz vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek adına hizmete açılacak.”

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)