banner851

banner614

ÇİLİMLİ BELEDİYESİ DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

banner619

Çilimli Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçiren ilçe halkına desteğini sürdürüyor. Salgın nedeniyle evlerinden dışarı çıkamayan vatandaşlara, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’un talimatıyla belediye ekipleri tarafından patates, soğan ve kolonya dağıtımı yaptı.

banner846
Çilimli 16.04.2020, 16:30 16.04.2020, 16:15
14598
ÇİLİMLİ BELEDİYESİ DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
banner844

Türkiye’de koronavirüs vaka ve ölüm sayısı her geçen gün hızla artarken, Çilimli Belediyesi de salgınla mücadelede adeta teyakkuza geçti.

Bir yandan sık sık cadde ve sokaklarda dezenfekte çalışmaları yapılırken, diğer yandan hiçbir vatandaşın bu süreçte mağdur olmaması için sahada yoğun mesai harcanıyor.

Çilimli halkının evlerinden çıkmaması için her türlü ihtiyaçlarını karşılayan Çilimli Belediyesi ekipleri, bu kez de kapı kapı dolaşarak vatandaşlara patates, soğan ve kolonya dağıtımı gerçekleşti.

İlçedeki tüm evlere dağıtılan patates, soğan ve kolonya nedeniyle, ilçe sakinleri Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

“TÜM İHTİYAÇLARINIZ BELEDİYE TARAFINDAN KARŞILANACAK”

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’da, ilçede ki vatandaşların zorunlu olmadığı sürece evlerinden çıkmamaları konusunda uyararak, “Elimizden geldiği kadar halkımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Özellikle sokağa çıkması yasak olan 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını belediye olarak karşılıyoruz. Yine mağdur vatandaşlarımıza destek oluyoruz.” dedi.

Yorumlar (7)
Hzahh 1 yıl önce
Yalan haber.cilimlili olarak sadece kolanya dagitimi gordum ne patates ne sogan nede maske evlere dagitilmiyor. Maskeyi bile pazara giriste veriyorlar
Düzceli 1 yıl önce
Bende climli pirpir koyundeyım biz koyluler belediyenin vermis oldugu hiçbir yardimdan yararlanamiyoruz
çilimli 1 yıl önce
mahalle olsaydın yararlanırdın pırpırlı
Slmkum 1 yıl önce
Sayin başkanim Allah razi olsun senden yardimlarindan dolayi
Mehmet can 1 yıl önce
En azından yaşlılar için güzel düşünce.Çilimli belediyesi çok başarılı değil zaten ama bu güzel düşünce tebrik ederim.
Huseyin akin 1 yıl önce
Soka cikma yasa gelecekmi
Fevzi demirci 1 yıl önce
Başkanımızı tebrik ederim.Ama bıraksın artık reklam yapmayı.Ne işler çevirdiğini Allah Biliyor.
19°
açık