banner851

banner614

ÇİLİMLİ BELEDİYESİ EVLERİNDEN ÇIKAMAYAN VATANDAŞLARIN EMRİNDE

banner619

Koronavirüsle etkin mücadele eden Çilimli Belediyesi ekipleri, bu kez de salgın nedeniyle evlerinden çıkamayan Çilimlili vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu ve kolonya dağıttı. Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, evlerinden dışarı çıkamayan vatandaşların tüm ihtiyaçlarının belediye tarafından karşılandığını belirtti.

banner846
Çilimli 09.04.2020, 11:31 09.04.2020, 11:33
1390
ÇİLİMLİ BELEDİYESİ EVLERİNDEN ÇIKAMAYAN VATANDAŞLARIN EMRİNDE
banner844

Koronavirüsü dünya çapında panik ve korku yaratmaya devam ederken, Düzce genelinde yerel yönetimler salgınla mücadelede çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Düzce’de salgına karşı verdiği mücadele ile dikkatleri üzerine çeken Çilimli Belediyesi ekipleri, Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’un talimatıyla ilçede evlerinden dışarı çıkamayan vatandaşları ziyaret etti.

Ziyaretlerde, vatandaşlara dışarıdan bir ihtiyaçlarının olup olmadığını soran belediye ekipleri ayrıca kolonya dağıtımında bulundu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, “Koronavirüs sebebiyle evde kalan vatandaşlarımızı ziyaret edip, onları dinliyor ve ihtiyaçlarını soruyoruz.

Ardından vatandaşlarımıza kolonya ikramında bulunup alınması gereken tedbirler hakkında bilgilendiriyoruz. Bu süreçte ilçemizde çalınmadık kapı bırakmayacağız. Unutmayın hayat eve sığar.” dedi.

Yorumlar (2)
Değerli öncühaber 1 yıl önce
Değerli öncü haber ailesi artık muhsin yavuzu haberlerinizde görmekten bıktık.Biraz dahi iyi haber üretin lütfen.
Cumayerli 1 yıl önce
Tebrik ederiz..Aynı uygulamayı Cumayeri Belediyesinden de bekliyoruz..
22°
kapalı