banner851

banner955

ÇİLİMLİ BELEDİYESİ PEYGAMBERİMİZİN DOĞUMUNU KUTLADI…

Çilimli Belediyesi tarafından, Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın doğduğu gün olarak kutlanan Mevlid Kandili nedeniyle, program düzenlendi. Çilimli Merkez Camisi’nde okutulan Mevlid-i Şerif’in ardından, ilçe halkına pilav ikramında bulunuldu.

Çilimli 22.10.2021, 16:46
661
ÇİLİMLİ BELEDİYESİ PEYGAMBERİMİZİN DOĞUMUNU KUTLADI…

Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed'in (SAV) doğum yıl dönümü olan Mevlid Kandili, tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de dualar ile eda edilmişti. Çilimli ilçesinde ise, Belediye Başkanı Muhsin Yavuz tarafından özel bir Kutlu Doğum programı hazırlandı.

Kutlu Doğum Programı kapsamında, Çilimli Merkez Camisi’nde Kâinatın Efendisi Hz. Muhammed (SAV) için Mevlid-i Şerif okutuldu. Çilimli vatandaşlar Camiyi doldururken, Türkiye ve İslam Coğrafyası için de eller semaya kaldırılarak dualar edildi.

Bin 500 kişilik pilav dağıtıldı

Mevlid-i Şerif Programının ardından, cami çıkışında vatandaşlara pilav ikram edildi. Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Belediye personeli ile birlikte tezgahın başına geçerek vatandaşlara pilav ikram etti.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Vatandas 1 yıl önce
En güzel kutlamalar böyle dini kutlamalar . öbür kutlamalar ne bu kutlamalar müslümanların oburkuler Siyonistlerin!.
YAVUZ0881 1 yıl önce
Din oldumu mangalda kül bırakmazlar başka zamanda vatandaşın yanında değilde abantta karasuda yenen mercimekler ne oldu ondan bir taş çorba bizede verir mi pilav istemiyoruz
Tatar ramazan 1 yıl önce
Daha düne kadar Nisan ayında kutluyorlardı.
Feto patlayınca hicri aya dönüldü
Yeni Sayımız