banner851

banner614

ÇİLİMLİ’DE BANKLAR KALDIRILDI

banner619

Türkiye’de koronavirüs tedbirleri artırılırken, tedbirlere uymayan 65 yaş ve üzeri vatandaşlar için Çilimli Belediyesi ilçe merkezinde bulunan bankları kaldırdı. Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz sosyal medya hesabı üzerimde yaptığı açıklamada “Virüsün yayılma ihtimalini azaltmak için bankları bir süreliğini kaldırıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz” dedi.

banner846
Çilimli 22.03.2020, 13:04 22.03.2020, 16:22
1697
banner844

Çilimli’de koronavirüs salgınına karşı tedbirler alınmaya devam ediyor. Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, “Sokağa Çıkma İhtiyaçlarını Biz Getirilerim” uygulamasının ardından salgının yayılmasını önlemek için ilçe merkezindeki bankları geçici süreliğine kaldırdı.

Başkan Yavuz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada  “Toplum sağlığı açısından özellikle yaşlı vatandaşlarımızın bu süreçte evlerinde vakit geçirmeleri önem arz ediyor. Tedbirler kapsamında, virüsün taşınma ihtimalini azaltmak için bankları bir süreliğine kaldırıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler” dedi.

Paylaşımında yaşlı vatandaşların çok değerli olduğunu ifade  eden Başkan Yavuz şunları belirtti: “65 yaş üstü ve kronik hastalığı olan vatandaşlarımız, siz bizim için çok değerlisiniz. Sizin tecrübelerinizden çıkaracağımız daha çok ders var. Onları bizimle paylaşabilmeniz için bu süreç sonuna kadar evde kalmanız gerekmekte. Sizleri seviyoruz… Dualarınıza ve desteklerinize dünyayı sarsan bugünler de daha çok ihtiyacımız var...

Yorumlar (2)
Hasan onal 1 yıl önce
Rabbim bu hastalığı bir an önce atlamayı nasip etsin. Hepimiz bir olmalıyız
Aksakallı 1 yıl önce
Güzel hareket Muhsin başkandan doğru ve yerinde bir hareket olmuş çilimlide yaşlı nüfusta çok zaten
18°
hafif yağmur