banner851

banner955

GIDA İŞLETMECİLERİ UYARILDI…

Çilimli ilçesinde Koronavirüs Salgınına karşı gıda işletmelerine yönelik geniş kapsamlı denetim gerçekleştirildi. Denetimlere Kaynaşlı Kaymakamı Onur Şan ve Belediye Başkanı Muhsin Yavuz başta olmak üzere ilçedeki tüm birim müdürleri katıldı.

Çilimli 07.09.2020, 14:42 07.09.2020, 15:01
944
GIDA İŞLETMECİLERİ UYARILDI…

Türkiye’nin 81 ilinde Koronavirüs Salgınına karşı “Sağlık için, Hepimiz için” sloganı ile gerçekleştirilen Denetimler kapsamında Çilimli Kaymakamı Onur Şan, Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ve ilçedeki tüm kurum amirleri, ilçede bulunan ekmek fırınları, kafeteryalar, kıraathaneler, marketler ve lokantalarda denetim yaptılar.

Denetimlerde, gıda işletme sahipleri, tüm dünyada büyük bir krize yol açan Yeni Tip Covid – 19 salgınına karşı alınan tüm tedbir ve kurallara uymaları konusunda uyarılarda bulundular.

Denetimler ile ilgili açıklamalarda bulunan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, “Halkımızın sağlığı için bugün ilçemizde geniş kapsamlı bir denetim gerçekleştirdik. Denetimlerde, halk sağlığı için esnaf kardeşlerimize salgına karşı alınan tüm tedbir ve kurallara uymaları yönünde uyarılarda bulunduk. Şu ana kadar her hangi bir olumsuzlukla karşılaşmadık. Ben buradan yeniden halkımızı, Koronavirüs salgınına karşı uyarılarda bulunmak istiyorum; lütfen aileniz ve sevdikleriniz için, Devletimizin almış olduğu tüm kurallara uyalım” diye konuştu. 

Haber: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Gürkan 2 yıl önce
Devlet büyüğü Kaymakam bey dışında kalan herkes gösteriş peşinde.
13
açık