banner851

banner614

İLÇE MERKEZİ KÖŞE BUCAK TEMİZLENDİ…

banner619

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’un talimatıyla ilçe merkezinde temizlik seferberliği başlatıldı. Belediye ekipleri, park, bahçe, cadde ve sokaklarda köşe bucak temizlik çalışması yaptı.

banner846
Çilimli 24.06.2021, 12:00 24.06.2021, 22:06
413
banner844

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, ilçede temizlik seferberliği balattı. Çilimli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, “Daha Temiz Bir Çilimli” sloganı ile “Köşe Bucak Temizlik” çalışması yaptı.

 Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’un talimatıyla başlatılan çalışmalarda, belediye ekipleri büyük bir titizlikle park, bahçe, cadde ve sokakları temizledi. Belediye ekipleri ayrıca, çocuk parkı ve bozulan yollarda bakım onarım çalışması yaptı. Günlük devam edecek olan temizlik çalışmaları vatandaşların takdirini topladı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Muhsin Yavuz,  “Elimizin değdiği her yeri güzelleştirmeye devam ediyoruz. Köşe bucak temizlik çalışmamız kapsamında mahallelerimize toz kondurmuyoruz. Park ve yollarda tamir ve bakım hizmetleri yapıyoruz. Gönlünüz kadar temiz bir Çilimli için canla başla çalışıyoruz” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Hersey ortada 1 ay önce
Resimdede belli kaldırım yapılmamış otlar buyumuş toprak çamurda tozda yuruyor vatandaş goruntu değil gercek işi yapalım
giderim 1 ay önce
Gidip bir tane çöp bulursam sokaklarda, müdürün odasına bırakırım :D Parke taşların arasındaki otları temizlememişler gözümden kaçmadı ..