banner851

banner614

KARDEŞLERİ ÜŞÜMESİN DİYE…

banner619

Düzce Çilimli Anadolu Lisesi’nin kış aylarının kapıya dayandığı şu günlerde ihtiyaç sahibi öğrencilere destek için ikincisini düzenlediği “Kardeşim Üşümesin” sloganıyla etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

banner846
Çilimli 02.10.2019, 14:19 03.10.2019, 09:42
1105
KARDEŞLERİ ÜŞÜMESİN DİYE…
banner844
Düzce Çilimli Anadolu Lisesi’nin başlattığı ‘Kardeşim Üşümesin’ projesi kapsamında ikinci kermes düzenlendi.

Okul idaresi, öğretmenler ve gönüllü öğrencilerin el ele vererek hazırladığı stantlara veliler ve vatandaşların ilgisi yine yoğun oldu.

İki kermesten elde edilen gelirler, kış ayları öncesi ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı. Bunun için Okul Müdürü Mevlüt Uçarcı, proje yürütücüsü Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Fatih Öztürk ve projede yer alan bazı öğrencilerle birlikte okul ziyaretleri gerçekleştirdi.

Kermesten elde ettiği gelir ile aldıkları hediyeler ilçede bulunan Topçular İlkokulu-Ortaokulu, Pırpır İlkokulu-Ortaokulu, Şerefiye İlkokulu, Çilimli Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde okuyan öğrencilere teslim edildi.

Aynı zamanda 1 Ekim Dünya Çocuklar Günü sebebiyle Pırpır İlkokulu ve İbrahim Hoşver İlkokulu'nda birinci sınıf öğrencileri ile bir araya gelen heyet, miniklere çeşitli hediyeler verdi.


HABER:S.AYDINLI
Yorumlar (5)
t.c 2 yıl önce
yahu okul müdürlerine reklam lazım ulan arkadaş ihtiyaç sahibi ise yardımını yaparsın konu kapanır yalakalık diz boyu zaten okul müdürlerinde ihtiyaç sahibini dünyaya duyuracak halin yok ya
ABDULREZZAK 2 yıl önce
REKLAM YAPMASANIZ OLMAZDI DEĞİL Mİ? REKLAM YAPANDAN DA HABER YAPANDAN DA ŞÜPHE EDİYORUM.
Sosyal Devlet 2 yıl önce
Güzel Bir Proje Ama Bu Tip Projeleri Yapmak Okulların Görevi Değil "Sosyal Devletiz" Diyenlerin Gözüne Gözüne Sokun Bu Haberi Siz Gazeteciler Olarak.
Ufuk 2 yıl önce
Aferinnnnn size, BR ELİN VERDİĞİNDEN ÖBÜR ELİN HABERİ OLMAMALI atasözünü hiç duymadınız dime.
vatandaş 2 yıl önce
Helal Olsun Uşaklara