banner851

banner614

MUHSİN YAVUZ KAMPANYAYA DESTEK VERDİ…

banner619

Düzce’de, ölümcül SMA Tip1 hastası olan 1 yaşındaki Zeynep Sare Bebek için başlatılan yardım kampanyaları devam ediyor. Zeynep Sare bebeği yaşatmak için gönüllülerin başlattığı yardım kampanyaları kapsamında, Çilimli ilçesinde bulunan pazaryerinde kermes düzenlendi. Kermesi ziyaret eden Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, satılan ürünlerden alarak kampanyaya destek verdi.

banner846
Çilimli 23.06.2021, 13:45 23.06.2021, 17:39
706
banner844

Düzce merkeze bağlı Beyciler Mahallesinde yaşayan Gizem ve Semih Baykul çiftinin, 1 yaşındaki bebekleri Zeynep Sare Baykul, henüz 3 aylıkken Türkiye'de Gevşek Bebek Sendromu olarak bilinen Spinal Müsküler Atrofi (SMA) Tip 1 hastalığına yakalandı.

Hastalığın sadece yurt dışında tedavi imkanı bulunurken, Zeynep Sare bebeğin tedavisi için gönüllülerden oluşan vatandaşlar tarafından ‘Zeynep Sare Bebeğe Nefes Ol’ adı altında yardım kampanyası başlatıldı.  Düzce merkez ve ilçelerde haftanın belirli günlerinde semt pazarlarında Zeynep Sare bebek için başlatılan yardım kampanyası kapsamında, kermesler düzenleniyor.

Muhsin Yavuz tüm Düzce halkını kampanyaya destek olmaya davet etti

Çilimli İlçesinde kurulan semt pazarında Zeynep Sare bebek için yapılan kermesi ziyaret eden Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, kermeste satılan ürünlerden satın alarak, kampanyaya destek verdi. Tüm Düzce halkını, Zeynep Sare bebek için başlatılan kampanyaya destek olmaya davet eden Yavuz, “Düzceli yavrumuz SMA hastası Zeynep Sare için ilçemiz kapalı pazaryerinde düzenlenen kermesi ziyaret ettik. Tüm vatandaşlarımızı kermese, Zeynep Sare’ye Umut Olmaya davet ediyorum” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
DÜZCELİ 1 ay önce
SORVİVER AYŞEYE DESTEK VERECEĞİNİZE BU KÜÇÜK YAVRUMUZA DESTEK VERELİM