banner851

banner955

SAMANLIKTA ÇIKAN YANGIN EVE SIÇRADI

Çilimli İlçesinde samanlıkta başlayan yangın, yanında bulunan eve sıçradı. Yangına Düzce Belediyesi ve Çilimli Belediyesi İtfaiye ekipleri ile vatandaşlar müdahale etti. Yangın uzun süren çalışmaların ardından kontrol altına alınabildi.

Çilimli 29.07.2020, 16:10 29.07.2020, 16:28
3496
banner1032

Çilimli İlçesinde bugün 15:00 sıralarında samanlıkta çıkan yangın, yanında bulunan eve sıçradı. Yangın ihbarı alan Çilimli Belediyesi İtfaiye Ekipleri hemen olay yerine giderek, yangına müdahale etmek istedi. Müdahale yetersiz kalınca Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinden takviye istenince bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Düzce Belediyesi İtfaiyesi, Çilimli Belediyesi İtfaiyesi ve vatandaşların müdahale ettiği yangın, güçlükle kontrol altına alındı. Uzun süren çalışmaların ardından kontrol altına alınan yangında samanlık tamamen kullanılmaz hale gelirken, evde ise büyük çaplı maddi hasar meydana geldi.

İtfaiye ekipleri çıkan yangının çıkış nedenini araştırırken, olay ile ilgili de soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (3)
Çilimlisporlu 2 yıl önce
Sadece bir tane itfaiye ekibi var çilimli belediyesinin. Olay yerine ilk gittiğimde samanlık yanıyordu sadece itfaiye çok geç ve yetersiz kaldı. Belediye yetkilileri umarım tedbir alır.
çilimli li 2 yıl önce
çilimli belediyesi itfaiyesi mi yardımda bulundu adam gibi haber yapın çıkıp ta desenize olay yerine en son gelen itfaiye çilimli belediyesiydi diye
nuri candemir. 2 yıl önce
halis tok adlı abimizin evi idi.çok geçmiş olsun.
18
parçalı bulutlu