banner851

banner614

VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ

banner619

Çilimli ilçesine bağlı Karaçörtlen Köyünde tekstil atıkları, ormanlık alana atıldı. Çevre sakinleri, doğayı kirletenlere sert tepki gösterdi.

banner846
Çilimli 24.03.2020, 16:24 26.03.2020, 11:32
2903
VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ
banner844

Son yıllarda gelişen çevre bilinciyle, plastik ve evsel atıkları doğaya atma alışkanlığı bir nebze azalmış olsa da, bazıları hala bu konuya dikkat etmiyor.

Çilimli ilçesine bağlı Karaçörtlen Köyü’nde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce tekstil atıkları doğaya atıldı. Tekstil atıklarını gören vatandaşlar duruma sert tepki gösterirken, yetkililerin atıkları atan kişi ya da kişileri tespit ederek, gereken cezanın verilmesini istedi.

Hem çevre hem de görüntü kirliliğine neden olan çöpler için Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nün harekete geçmesi bekleniyor.

İlçede faaliyet gösteren çok sayıda tekstil firmasının bulunması gözleri bu fabrika ve atölyelere çevirse de yapılacak soruşturma sonucunda doğayı göz göre göre kirletenler tespit edilecek.

Yorumlar (6)
ÇİLEKEŞ 1 yıl önce
o bişey değilki siz birde KAYNAŞLI ya gelin görün ...Tavuk gübreleri nerlerde...koku hastalık pislik o biçim...yetmedi birde çöp dağları
Duzceli 1 yıl önce
Ulan biz copu koyden ilceye cop konteynirlarina atalim adam bizim koye atsin geri zekali git gumusovadiki iplik fabrikasına ver
Vatandaş 1 yıl önce
Slm başkan gölyaka sapağindan arkadaşlar sana selam tam destek kim ne yaziyo gelsin söylesin adamsa kötü söz yüzüne söylenir Allaha emanet
mustyy 1 yıl önce
Hayırdır kardeş kaşntın mı var? Adam çevreye çöp atıyor sen burada atar ama o atarı alırım gerekli bir yerine selamımla birlikte gerekeni yaparım.
Seda 1 yıl önce
Bir suru sobali evde oturan kişiler bende dahil soba tutuşrmak için boyle tekstil parça ariyoruz etrafa atanlara bak çevre kirliliği bitmez böyle zihniyetlerle
Olcay 1 yıl önce
Sobada yakıp hava kirliligine neden oluyosunuz farkindamisiniz ..
24°
kapalı