banner851

banner955

"VATANDAŞLARIMIZA DESTEK OLMAYA HAZIRIZ"

Düzce'de meydana gelen 6.0 şiddetinde ki depremin merkez üssü Gölyaka ilçesi olarak belirlendi. Çilimli'de 6.0'lık depremin etkisinden sonra saat 04:30'da tekrar 4.7 şiddetinde bir deprem daha gerçekleşti. Çilimli Belediye Başkanı Muhsin yavuz mağduriyet yaşayıp üstesinden gelemeyecek olan vatandaşlara destek olmaya hazır olduklarını ifade ederek çağrıda bulundu.

Çilimli 23.11.2022, 17:30
1922
"VATANDAŞLARIMIZA DESTEK OLMAYA HAZIRIZ"

Yaşanan afet sonrası Çilimli'de de vatandaşlar geceyi  sokakta ateş yakarak geçirdi. Merkez üssü Gölyaka olan deprem il genelinde binalarda hasara yol açtı. Geceyi soğukta geçiren vatandaşlara sosyal yardım dernekleri ve Kızılay sıcak çay servisi, battaniye dağıttı. Çilimli Belediye Başkanı ise, vatandaşların her türlü eksik ve neye ihtiyaç duyarlarsa yanlarında olduğunu belirtti.
Öncü Haber ekibimiz Çilimli ilçesine giderek Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ile görüştü. Yavuz şu açıklamalarda bulundu:


"Gelen ihbarları değerlendiriyoruz"


"Öncelikle tüm memlektimize geçmiş olsun diyoruz.Yine 1999 depreminde ki yaşadığımız korkuyu dün gece yaşadık. Allah'a hamd olsun can kaybımız yok. Çok büyük maddi hasarımızda yok. Ufak tefek hasarlarımız en kısa sürede tespit edilip tamir edilecektir. Biz de burada deprem olduğu andan itibaren arkadaşlarımızla sahadayız. Gelen ihbarları değerlendiriyoruz ve adım adım herkesi takip ediyoruz. Bize bir ihtiyacı olan bir ihtiyacı olan veya bir mağduriyet yaşayan her vatandaşımıza anında ulaşıyoruz. Sizler aracılığı ile de buradan vatandaşlara iletmek istiyorum. Çadırından tutun erzağına kadar neye ihtiyaçları varsa anında biz gereken yardımı ulaştıracağız.

Yorumlar (1)
YAVUZ81,08 5 gün önce
Yeğen sen jipinle gez bu millet kanayan yarasını kendisi sarar gölge etme sen takıl
Yeni Sayımız