banner851

banner614

YAVUZ BAŞKAN BAŞARIYI KARŞILIKSIZ BIRAKMADI

banner619

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz sınavda başarılı olan ve lisans programlarına yerleşen öğrencileri makamında kabul etti.

banner846
Çilimli 16.09.2020, 11:59 16.09.2020, 12:08
1703
YAVUZ BAŞKAN BAŞARIYI KARŞILIKSIZ BIRAKMADI
banner844

Geçtiğimiz günlerde Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklandı ve öğrenciler hangi üniversitelere gireceklerini öğrendiler. Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ise bu sene üniversite sınavında başarılı olan ve lisans programlarına yerleşmeye hak kazanan öğrencileri makamına kabul etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Yurttaş, Çilimli Anadolu Lisesi Müdürü Mevlüt Uçarcı ve Çilimli İmam Hatip Lisesi Müdürü Yardımcısı Okan Demir’in de öğrencilere eşlik ettiği görüşmede, Yavuz öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Çilimli’nin geçmişi ve geleceği konusunda öğrencilere kısa bilgiler veren Muhsin Yavuz, öğrencilerle görüşmesinde şu ifadeleri kullandı,

“Çilimli’nin ve ülkenin geleceği için siz gençlere büyük görev düşüyor. Sorumluluk almaktan korkmayın. Milli ve Manevi değerlerimize bağlı kalarak bu ülke için güzel şeyler yapacağınıza inancım tam. Bu konuda her zaman sizin yanınızdayım.”

Görüşmenin sonunda öğrencilere bir altın hediye eden Çilimli Belediye Başkanı, gayretleri için onlara teşekkür etti.

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (0)